.

Pałac Buckingham szuka osoby, która pokieruje social mediami królowej

dodano: 
16.12.2019
komentarzy: 
0

Pałac Buckingham chce zatrudnić osobę na stanowisko Head of Digital Engagement – informuje cnn.com. W ogłoszeniu rekrutacyjnym zapewniono, że tworzone przez tego pracownika treści będą „docierały do milionów”.

Jak czytamy, z informacji zamieszczonej na LinkedInie wynika, że posada ma polegać przede wszystkim na znajdywaniu nowych sposobów na podtrzymanie obecności królowej Elżbiety II w świadomości światowej opinii publicznej. Head of Digital Engagement będzie kierować zespołem odpowiadającym za prowadzenie publicznych profili rodziny królewskiej we wszystkich portalach społecznościowych.

Roczne wynagrodzenie, na jakie będzie mógł liczyć zwycięzca rekrutacji, to 45-50 tys. funtów (ok. 225-250 tys. zł – przyp. red.) – dodaje źródło. Osoba zatrudniona będzie miała również zapewniony bezpłatny lunch.

Osoba składająca aplikację powinna cechować się innowacyjnością i kreatywnością, „wzorowymi i zniewalającymi” umiejętnościami redakcyjnymi oraz posiadać doświadczenie w tworzeniu internetowych treści w różnych formatach i dla różnych odbiorców – podaje cnn.com. Czytamy, że potrzebna będzie także umiejętność podejmowania znaczących strategicznych decyzji i pracy pod presją czasu.

Jak podaje źródło, rekrutacja trwa do 24 grudnia 2019 roku. Ogłoszenie można znaleźć na stronie royal.uk w zakładce „Working for us”. (ak)

Zdjęcie główne: By Diliff - Own work [CC BY-SA 3.0] via Wikimedia Commons

Źródło:

cnn.com, Buckingham Palace is hiring an expert digital communicator to help maintain the Queen's online presence, Elizabeth Wolfe and Brian Ries, 13.12.2019
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin