.

Pan Pikto w Związku Firm PR

dodano: 
23.02.2022
komentarzy: 
0

W lutym 2022 roku nowym członkiem Związku Firm Public Relations zostało Pan Pikto. Agencja funkcjonuje na rynku od 2004 roku, a w jej ofercie są działania takie jak badania rynku, opracowanie i realizacja strategii komunikacyjnych, audyty marketingowe czy raporty CSR.

Pan Pikto przygotowuje programy komunikacji społecznej, odpowiada za prowadzenie biur prasowych, produkuje podcasty, a także świadczy usługi doradcze, realizuje kampanie społeczne i wspiera komunikację społeczności obywatelskich. Wśród klientów agencji są m.in. Epeer, Iconity oraz Fundacja Wielogłosu.

Prezesem zarządu Pan Pikto jest Łukasz Jurkiewicz, ekspert z obszaru projektowania procesów komunikacyjnych oraz zarządzania sytuacją kryzysową.

„Decyzja o wstąpieniu do ZFPR to kolejny krok w rozwoju biznesowym Agencji PR Pan Pikto. Dołączamy do elitarnego grona najistotniejszych firm public relations na polskim rynku, by jeszcze mocniej podkreślić nasz profesjonalizm. Ta istotność to realny wpływ na to, jak rozwija się branża public relations i jak postrzegana jest wartość pracy konsultantów PR. Zamierzamy aktywnie włączyć się w działania organizacji, będąc jej aktywnym ambasadorem na terenie województwa śląskiego, które reprezentujemy jako jedyna agencja zrzeszona w Związku” – komentuje Łukasz Jurkiewicz, prezes Pan Pikto.

Do Związku Firm PR należy obecnie 36 agencji. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin