piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościWiadomościPark rozrywki Tajemnicza Solina przeniesiony do wirtualnego świata

Park rozrywki Tajemnicza Solina przeniesiony do wirtualnego świata

Na platformie gamingowej Roblox pojawiła się nowa gra „Tajemnicza Solina: Cień Biesa”, której akcja dzieje się w prawdziwym parku rozrywki. Jest to pierwszy raz w Polsce, kiedy atrakcja turystyczna została w całości przeniesiona do gry. 

Jak przekazuje Grupa Polskich Kolei Liniowych w komunikacie prasowym, w grze „Tajemnicza Solina: Cień Biesa” można zarówno eksplorować zagadkowy park, jak i nieść pomoc postaciom, które na co dzień można spotkać także w realnym świecie w Solinie m.in. Czadom czy Rusałkom. 

Zadaniem graczy jest pokonanie mitycznego Biesa i zastępów jego pomocników oraz ocalenie parku Tajemniczej Soliny przed powrotem bestii, która została uwięziona w dawnych kopalniach pod Górą Jawor. Grupa PKL podkreśla, że „aby się tak stało, śmiałkowie muszą odwiedzić znane z parku lokalizacje: obozowisko Strażników Biesów, Tajemniczą Studnię czy Zatopione Skarby Olbrzymów i przejść w nich rozmaite misje”. Po pokonaniu Biesa gracze otrzymują nagrodę niespodziankę, czyli wstęp do prawdziwego parku rozrywki Tajemnicza Solina. 

Źródło: youtube.com/PolskieKolejeLinowe

Gra ta umożliwia poznanie atrakcji faktycznego parku. Wszystkie postacie oraz miejsca, które znajdują się na platformie Roblox, są odzwierciedleniem prawdziwych atrakcji. 

Fabuła gry jest oparta o bieszczadzkie historie i podania, które można znaleźć na stronie. (ao)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj