.

 

Paulina Cajdler i Malwina Dutkiewicz dołączyły do BrandLift

dodano: 
23.12.2022
komentarzy: 
0

W grudniu 2022 roku do agencji BrandLift dołączyły dwie nowe osoby. Paulina Cajdler objęła stanowisko Operations Managera, natomiast Malwina Dutkiewicz została Project Managerem.

Paulina Cajdler w nowej roli będzie kierować procesami operacyjnymi w BrandLift i BrandLift Masters oraz układać i nadzorować pracę zespołów. Cajdler ma ponad 15 lat doświadczenia w realizacji kampanii marketingowych i eventów. Zajmowała się m.in. wdrażaniem i realizacją strategii marketingowych, kontrolowaniem wątków prawnych i finansowych projektów. Ponadto zajmowała się zarządzaniem zespołem, motywowaniem, szukaniem talentów wśród pracowników oraz przeprowadzaniem działań podsumowujących – rozliczaniem projektów i celów budżetowych.

Malwina Dutkiewicz jako Projekt Manager ma wzmocnić struktury spółki, a także zadbać o kompleksową realizację kampanii dla klientów i ich prawidłowy przebieg. Marketingiem zajmuje się od ponad dwóch lat – pracowała zarówno z małymi biznesami, jak i większymi podmiotami. Specjalizuje się w copywritingu i influencer marketingu. Jest absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. (bs)

Na zdjęciu od lewej: Paulina Cajdler, Malwina Dutkiewicz

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin