Paulina Młynarska dla PRoto.pl o managemencie gwiazd

dodano: 
05.10.2011
komentarzy: 
0

PRoto.pl zapytało gwiazdy, jaki powinien być idealny manager. Na nasze pytania odpowiedziała aktorka, prezenterka telewizyjna i radiowa – Paulina Młynarska.

Po co gwieździe manager?

Po co...? Aby negocjować umowy, egzekwować płatności, pomagać w czytaniu dokumentów prawnych, zwłaszcza, że dziś prawo autorskie jest bardzo rozbudowane i trzeba umieć czytać między wierszami. Ja managment rozumiem jako partnerstwo, agent , który potrafi doradzić, z którym można omówić pomysły, wspólnie zaplanować dalsze kroki - to skarb. Manager pośredniczy także w zdobywaniu zleceń, studzi emocje, pośredniczy w kontaktach z prasą.

Jakie cechy i umiejętności powinien mieć idealny manager gwiazdy?

  Idealny... Przede wszystkim lojalność, uczciwość,dobry gust, dyskrecja i kultura.

  Co Pani sądzi o modelach: manager – przyjaciel, manager – mąż/żona/rodzic? Czy taki związek jest możliwy i korzystny? Czy manager musi być przyjacielem?

   Nie jestem zwolenniczką managerów w rodzinie, dobry manager musi mieć zdrowy dystans do podopiecznego. Powinien go zwyczajnie lubić i rozumieć, ale niekoniecznie kochać:). Wspaniale jeśli manager jest przyjacielem, zresztą wierzę w "wymianę" energii.

   Czego Pani oczekuje od swojego managera?

    Od mojego managera oczekuję tego, co w części pierwszej oraz zwykłego ludzkiego wsparcia, bo show-biznes to stresująca branża i poczucie, że ma się partnera, daje poczucie bezpieczeństwa.

    PRoto.pl i Mariola Berg, wieloletnia mangerka gwiazd zapraszają na szkolenie „Management gwiazd” już 25 października w Warszawie! Zapisz się już dziś!

    komentarzy:
    0
    Graficzne pułapki CAPTCHA
    Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
    X

    Zamów newsletter

     

    Akceptuję regulamin