wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryPaweł Siedlecki rzecznikiem ZGN na warszawskiej Woli

Paweł Siedlecki rzecznikiem ZGN na warszawskiej Woli

Paweł Siedlecki z początkiem września 2021 roku objął stanowisko rzecznika prasowego w Zakładzie Gospodarowania Nieruchomościami warszawskiej dzielnicy Wola. Będzie odpowiadać za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną urzędu. Dotychczas ZGN Wola nie miało rzecznika prasowego.

Wcześniej, przez ponad 11 lat, Siedlecki był związany z Metrem Warszawskim. Współtworzył biuro prasowe, odpowiadał za komunikację zewnętrzną spółki przy dużych projektach infrastrukturalnych i transportowych oraz jej bieżącej działalności. Pracował w zespole przygotowującym m.in. strategię komunikacji dla zamknięcia ścisłego centrum Warszawy na trzy lata podczas budowy II linii metra. Uczestniczył w budowaniu pozytywnego przekazu dla dużych dostaw pociągów oraz ważnych przetargów i wydarzeń z życia spółki. Był zaangażowany w różnego rodzaju publikacje, organizację eventów i tworzenie treści dla firmowych social mediów, jak również w prowadzenie komunikacji kryzysowej.

Siedlecki doświadczenie w pracy z mediami rozpoczynał w grupach mediowych ZPR Media oraz Ringier Axel Springer jako dziennikarz. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj