Pięć awansów w Solski Communications

dodano: 
01.02.2022
komentarzy: 
0

Z początkiem lutego 2022 roku Solski Communications poinformowało o awansach w agencji. W dziale komunikacji korporacyjnej wyższe stanowiska objęły cztery konsultantki, jeden awans dotyczy natomiast działu Brand Communications.

Aleksandra Gołda i Monika Leszczyńska-Seweryn awansowały dziale Corporate Communications agencji na stanowiska Managerek.

Aleksandra Gołda, dotychczas Senior Associate, ma dziesięć lat doświadczenia w PR, a z Solski Communications związana jest od staży studenckiego, który zaczęła w 2012 roku. W dotychczasowej karierze pracowała przy kampaniach i projektach dla takich firm jak Henkel, Mastercard, Lufthansa, mBank czy UPS.

Aleksandra Gołda

Monika Leszczyńska-Seweryn przed awansem pełniła w agencji funkcję Senior Associate. Również ma dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR, a w Solski Communications pracuje od 2013 roku – wówczas dołączyła do agencji na staż studencki. Realizowała kampanie i projekty dla takich firm jak Lufthansa, Ambasada Królestwa Norwegii, Autodesk, mBank czy Warimpex.

Monika Leszczyńska-Seweryn

Stanowisko Senior Associate objęła z kolei Joanna Sadowska. Ma przeszło sześć lat doświadczenia w public relations, a do Solski Communications dołączyła na stażu studenckim w 2015 roku. Dotychczas realizowała w agencji projekty dla takich klientów jak Bayer, Airbus, Fundacja Polska Bezgotówkowa, Henkel czy Raytheon.

Joanna Sadowska

Stanowisko Client Executive objęła z kolei w agencji Adrianna Smug, która ma półtoraroczne doświadczenie w PR, w tym kilkumiesięczny staż w Solski Communications. Wspiera projekty i kampanie realizowane przez zespół agencji. Niedawno ukończyła studia magisterskie na Wydziale Polonistyki Uniwersyetu Warszawskiego.

Adrianna Smug

Na stanowisko Managerki w dziale Brand Communications awansowała z kolei Agata Grzelczyk. Z branżą PR jest związana od dziesięciu lat, a w Solski Communications pracuje od 2015 roku – początkowo pełniła funkcję Associate, później Senior Associate. Wśród marek, dla których realizowała kampanie i projekty, są Britax Römer, BSH, Develey, Grycan, Lavazza, mBank czy SMYK.

Agata Grzelczyk

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin