Planet Partners dla European Robotics Week

dodano: 
30.05.2019
komentarzy: 
0

Planet Partners odpowiadać będzie za obsługę komunikacyjną tegorocznej edycji European Robotics Week w Polsce, wydarzenia skupiającego firmy z branży robotyki.  

Agencja jest członkiem konsorcjum organizacyjno-promocyjnego, które wygrało konkurs ogłoszony przez EuRobotics na lokalizację centralnego eventu w roku 2019. W dniach 14-16 listopada w związku z European Robotics Week wydarzenia odbywać się będą w całej Europie, jednak główne spotkanie będzie mieć miejsce w Poznaniu.

Planet Partners zajmie się obsługą medialną wydarzenia jeszcze przed jego rozpoczęciem, a także prowadzeniem biura prasowego już w trakcie. Odpowiadać będzie także za działania w mediach społecznościowych oraz public affairs.

Umowa ma charakter projektowy. Za obsługę wydarzenia po stronie agencji odpowiadać będzie zespół pod kierownictwem Łukasza Wilczyńskiego.

Pozostałe podmioty, które weszły w skład konsorcjum organizacyjno-promocyjnego, to: Politechnika Poznańska, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe i Europejska Fundacja Kosmiczna. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin