.

Płatki śniadaniowe promowane znanymi nazwiskami

dodano: 
13.03.2023
komentarzy: 
0

Marka płatków śniadaniowych Surreal podpisała kontrakt na 200 funtów z Dwayne'em Johnsonem, londyńskim kierowcą autobusu – informuje thedrum.com.

Płatki te są promowane jako „ulubione płatki śniadaniowe Dwayne'a Johnsona”.

Podobnie jest z innymi wersjami płatków – promują je studenci o nazwiskach Serena Williams, Ronaldo i Michael Jordan. 

Ta niestandardowa kampania marketingowa ma na celu przyciągnięcie uwagi konsumentów znanymi nazwiskami bez wydawania dużej sumy pieniędzy. 

„Cóż, możesz rozpoznać nazwiska... ale może nie ludzi, do których one należą. P.S. Jeśli znasz kogoś, kto nazywa się Dave Beckham, prosimy o kontakt” – komunikuje marka na swoim profilu na Instagramie. 

Pod innym zdjęciem z kolei Surreal pisze: „Nie stać nas na sławnych celebrytów, więc znaleźliśmy zwykłych ludzi o znanych nazwiskach i zapłaciliśmy im, by mówili miłe rzeczy o naszych płatkach. Teraz możemy używać ich nazwisk gdziekolwiek chcemy i nikt nas nie powstrzyma. Nie sprawdziliśmy tego w świetle prawa, ale jesteśmy pewni, że jest to w porządku. Prawda @serenawilliams @therock @cristiano?”.

Komentarze na Instagramie sugerują, że kampania Surreal przypadła do gustu większości użytkowników, natomiast wśród komentarzy można znaleźć również pytania o legalność i bezpieczeństwo takiego zabiegu marketingowego. (zd)

Źródło:

thedrum.com, Surreal signs Dwayne Johnson (not that one) as a cereal mascot, 7.03.2023
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin