niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPolnord z nową dyrektor ds. relacji inwestorskich i PR

Polnord z nową dyrektor ds. relacji inwestorskich i PR

Od kwietnia 2018 roku stanowisko dyrektora ds. relacji inwestorskich i PR w firmie deweloperskiej Polnord obejmuje Joanna Paczkowska-Tatomir. Poprzednio funkcję tę pełniła Marzena Mrozik, która z końcem marca 2018 roku zakończyła pracę w firmie.

Joanna Paczkowska-Tatomir

Joanna Paczkowska-Tatomir przez ostatnie dziewięć lat była związana z agencją InnerValue, gdzie pracowała kolejno jako: Account Executive, Senior Account Manager oraz Executive Director. Kierowała pracami zespołu konsultantów prowadzących całościowe programy relacji inwestorskich, wspierała komunikacyjnie wiele publicznych i prywatnych ofert akcji oraz akwizycji. Specjalizuje się w zakresie obowiązków informacyjnych spółek notowanych na GPW i NewConnect. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończyła studia podyplomowe z zakresu metod wyceny spółki kapitałowej, inwestycji kapitałowych i projektów rozwojowych oraz podyplomowe studia skoordynowane – zarządzanie wartością firmy oraz alternatywne źródła kapitału na rozwój, inżynieria finansowa.

Marzena Mrozik w Polnordzie pracowała od stycznia 2017 roku. Poprzednio przez przeszło trzy lata była rzecznikiem prasowym spółek Huta Łabędy oraz Weglokoks. Wcześniej pracowała też jako dyrektor ds. marketingowo-handlowych w klubie piłkarskim Ruch Chorzów. Wcześniej, przez dziesięć lat, była związana z firmą Synthos, gdzie obejmowała kolejno stanowiska specjalisty ds. marketingu, specjalisty ds. reklamy i kierownika działu marketingu. Mrozik nie informuje jeszcze o dalszych planach zawodowych.

Polnord korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj