Polsatnews.pl: Polska Fundacja Narodowa wynajęła agencję PR

dodano: 
17.04.2018
komentarzy: 
0

Polska Fundacja Narodowa 21 marca 2018 roku podpisała umowę z Partner of Promotion – czytamy na polsatnews.pl. Z informacji podanych przez PFN, do których dotarło źródło, wynika, że współpracę nawiązano „w trosce o najwyższy poziom usług biura prasowego”. Fundacja przyznała, że potrzebuje agencji do obsługi dziennikarzy, ale – jak czytamy dalej – do obowiązków firmy PR-owej należy też „doradztwo w mediach społecznościowych i komunikowanie projektów Polskiej Fundacji Narodowej”.

Po stronie Partner of Promotion pracą dla PFN ma zajmować się zespół składający się z trzech osób – informuje źródło.

„Polska Fundacja Narodowa zatrudnia obecnie 17 pracowników, którzy prowadzą aż 26 różnych projektów. Nie mieliśmy jednak w zespole dotychczas osób dedykowanych do współpracy z mediami. Dlatego w lutym zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie konkursu ofert wśród największych polskich firm, które w ofercie mają prowadzenie biur prasowych i obecnie z usług takich korzystamy" – czytamy w komunikacie PFN, który dotarł do redakcji polsatnews.pl.
 
Z informacji podanych przez Fundację, na które powołuje się źródło, wynika, że umowa obejmuje prowadzenie monitoringu mediów, przygotowywanie raportów medialnych, udzielanie odpowiedzi na zapytania dziennikarzy w oparciu o informacje udzielane przez pracowników PFN, tworzenie komunikatów prasowych oraz organizację konferencji dla mediów.

Polsatnews.pl dodaje, że umowę między stronami podpisano na pół roku, a jej kwoty nie ujawniono. Nie udostępniono też treści umowy, ale PFN podało, że wystąpi z prośbą o upublicznienie dokumentu do Partner of Promotion i przekaże jego treść, jeśli uzyska zgodę – czytamy. (pp)

Czytaj też: Polska Fundacja Narodowa przegrała w sądzie z dziennikarzem Janem Kunertem

Zdjęcie główne: twitter.com/Fundacja_PFN

Źródło:

polsatnews.pl, Polska Fundacja Narodowa miała promować Polskę. Teraz wynajęła agencję, która ją wypromuje, hlk/Michał Giersz, 16.4.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin