.

 

Polski PR kwitnie

dodano: 
27.04.2006
komentarzy: 
0

W dodatku do dziennika Parkiet znajdujemy komentarze specjalistów ds. public relations: Norberta Ofmańskiego, Managing Directora z On Board PR i Elizy Misieckiej, dyrektor zarządzającej agencji Gensis PR. Wypowiadają się oni na temat trendów w polskiej branży public relations. Zdaniem Ofmańskiego polski PR przeżywa obecnie bardzo dobry okres.
Jest to związane z rozwojem gospodarki i napływem funduszy z Unii Europejskiej. „Obserwując branżę, trudno być pesymistą (…) na jej rozwoju i silnej konkurencyjności zyskają nie tylko firmy PR, ale przede wszystkim ich klienci” – mówi Ofmański. Na potwierdzenie tej opinii przypomina, że Polska znalazła się w pierwszej trójce krajów, które otrzymały najwięcej nagród w ostatniej edycji konkursu organizowanego przez branżowe stowarzyszenie IPRA.
„Rynek usług PR w Polsce rozwija się dynamicznie i można powiedzieć, że jest to wzrost o charakterze fundamentalnym” – twierdzi Misiecka. Jednak jej zdaniem rok 2006 nie przyniesie wielkich zmian gdyż nasz rodzimy rynek wchodzi w etap stabilizacji. „Nie oczekiwałabym boomu” – mówi Misiecka.

Źródło:

Parkiet, PR po polsku- branża rozkwita, Norbert Ofmański, 27.04.06, s. 4, Parkiet, Nasz PR nie rośnie spektakularnie ale systematycznie, Eliza Misiecka, 27.04.06, s. 4
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin