Powiększony skład CSRinfo

dodano: 
14.03.2011
komentarzy: 
0

Do zespołu CSRinfo dołączyła Ewa Szul-Skjoeldkrona, która połączy obowiązki konsultanta CSR z zadaniami specjalisty ds. PR. Oprócz realizacji projektów, wesprze firmę w zakresie współpracy portalu CSRinfo.org z organizacjami społecznymi i biznesowymi.

Szul-Skjoeldkrona zdobywała doświadczenie na stanowiskach związanych z komunikacją korporacyjną i społeczną odpowiedzialnością biznesu w międzynarodowych firmach. Pracowała w Londynie jako communications manager w Laing O'Rourke, prywatnej angielskiej firmie budowlanej. Była również CSR championem - ambasadorem polityki dobrych praktyk, odpowiedzialnym za ich wdrażanie i raportowanie. Z CSRinfo nawiązała współpracę jeszcze podczas pobytu w Londynie - zainicjowała projekt wprowadzenia standardów AA1000 na polski rynek, który firma realizuje w tym roku. Przez większość kariery zawodowej była związana z branżą budowlaną. Ostatnie cztery lata pracowała w Irlandii, Hiszpanii i w Wielkiej Brytanii.

Z wykształcenia jest antropologiem kultury. Ukończyła też podyplomowe studia Master in Management of Communication, PR and Protocol w ESERP School of Business&Social Science w Madrycie. (es)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin