.

 

„Powyborczy krajobraz – biznesowa rzeczywistość”. Już 7 czerwca kolejne 24/7Talks

dodano: 
22.05.2019
komentarzy: 
0

Niemal 80 proc. wszystkich decyzji kształtujących regulacje w państwach członkowskich zapada w Brukseli. Tematem przewodnim trzeciego spotkania 24/7Talks będą wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego. Wydarzenie już 7 czerwca w Warszawie!

Podczas spotkania mowa będzie o nadchodzących zmianach w unijnych inwestycjach i ich wpływie na polskich przedsiębiorców. Zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak będą funkcjonować polskie firmy po zaistniałych przemianach. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Fundacji INNOVO Parlamentu Europejskiego oraz Euractiv.

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca 2019 roku o godzinie 9:30 w Studiu Skandal przy ul. Henryka Sienkiewicza w Warszawie. Udział w konferencji jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zarejestrować.

Organizatorami kolejnej edycji 24/7talks są agencja 24/7Communication oraz Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin