.

 

Poznańskie zoo walczy z nierozsądnymi rodzicami

dodano: 
09.05.2018
komentarzy: 
0

Jak podaje polsatnews.pl, poznańskie zoo znalazło sposób na walkę z nierozsądnymi rodzicami, którzy nieraz narażają życie swoich dzieci oraz zwierząt i zwyczajnie łamią regulamin parku. Zapowiada upublicznianie wizerunku tych, którzy nie przestrzegają zasad obowiązujących na terenie obiektu – czytamy.

Administratorzy profilu „Zoo Poznań Official Site” opublikowali wpis, w którym zapowiedzieli taką akcję, wraz z przykładem, jakiej sytuacji nie będą tolerować. „Ilu akcji społecznych trzeba, ilu wolontariuszy musi ustawicznie czuwać, żeby czysta rodzicielska głupota nie skończyła się tragedią - i dla dziecka, i dla zwierząt?”* – napisali w poście.

Źródło: facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

Jak zauważa źródło, pracownicy poznańskiego zoo wielokrotnie spotykali się z nieprzyjemnym zachowaniem rodziców, po tym jak zwrócili im uwagę, by respektowali regulamin parku. „Ile razy usłyszeliśmy przekleństwa, kpiny i mocne słowa : to moje dziecko, moja sprawa! Narażano zdrowie i życie DZIECI, które nie odpowiadają za beztroskę rodziców; dzieci, które my uwielbiamy i chcemy edukować w szacunku do ŻYCIA”* – źródło cytuje treść wpisu na profilu „Zoo Poznań Official Site”.

Źródło: facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

* pisowania oryginalna

(jg)

Zdjęcie główne: facebook.com/Zoo-Poznań-Official-Site

Źródło:

polsat.news.pl, Poznańskie zoo zamierza publikować zdjęcia rodziców, "którzy za nic mają życie własnego dziecka", paw/luq, 07.05.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin