Pozycjonowanie liderów, komunikacja kryzysowa, blogi... - szkoleniowy lipiec w Akademii PRoto!

dodano: 
02.07.2013
komentarzy: 
0

Jak pozycjonować ekspertów firmy w mediach, jak komunikować się w kryzysie, jak perfekcyjnie zorganizować event, czym jest PR korporacyjny, jak współpracować z blogerami i jak samodzielnie mierzyć efekty PR-u? Na te i wiele innych pytań odpowiedzi znajdziecie podczas lipcowych szkoleń otwartych w Akademii PRoto!

17.07 Zbigniew Lazar, opowie jak prowadzić skuteczną komunikację w kryzysie zarówno z perspektywy klienta, jak i agencji PR. Pokaże jak komunikować się z mediami, jak zidentyfikować grupy nacisku, jak radzić sobie z agresją przeciwników oraz jak przekłuć kryzys w sukces.

17.07.2013 - Komunikacja w kryzysie: współpraca agencji PR z klientem

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

22.07 proponujemy szkolenie z event marketingu. Szkolenie przygotuje uczestników do samodzielnego organizowania eventów, oraz koordynowania prac agencji eventowych. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się również jak kreować i planować wydarzenia, aby mieć po swojej stronie media, opinię publiczną.

22.07.2013 - Event marketing

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


24.07 Eliza Misiecka z Genesis PR opowie czym różni się PR korporacyjny od produktowego, jakie narzędzia wykorzystywać w PR-ze korporacyjnym, jak dbać o relacje z mediami, jak zarządzać kryzysem oraz jak prowadzić relacje inwestorskie.

24.07.2013 - PR korporacyjny

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Fakty i mity dotyczące blogosfesy, reguły i narzędzia współpracy z blogerami, zasady prowadzenia bloga firmowego przedstawi Michał Górecki, w trakcie szkolenia 26.07. Na szkoleniu przeprowadzi również warsztat "Planujemy akcję z blogerami"!

26.07.2013 - Blogi jako narzędzie PR

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!


29.07 nowość w naszej ofercie! Szkolenie dotyczące budowania relacji z liderami opinii i strategicznymi interesariuszami. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się kim są liderz, jakie mają znaczenie dla obrazu firmy, jakie korzyści dają firmie i czego oczekują w zamian?

29.07.2013 - Eksperci, reprezentanci, krytycy, ambasadorzy - budowanie relacji z liderami opinii i strategicznymi interesariuszami

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

W ostatni dzień lipca powiemy jak samodzielnie mierzyć efekty PR-u. Szkolenie ma charakter warsztatowy, uczestnicy pracują na konkretnych materiałach i studiach przypadków przechodząc przez kolejne elementy ewaluacji i poznając różnorodne metody i techniki pomiaru.

31.07.2013 - Skuteczne mierzenie działań PR

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Akademia PRoto to projekt szkoleniowy portalu PRoto.pl. Naszym celem jest umożliwienie dostępu do praktycznej wiedzy z zakresu public relations wszystkim osobom, które mają potrzebę wzbogacenia swoich kompetencji zawodowych.

W ramach Akademii PRoto mogą Państwo, w dowolnym czasie i miejscu, skorzystać z pełnego kursu on-line, albo wybrać jego pojedyncze moduły lub pakiety tematyczne – zapoznaj się z kursem internetowym.

Swoją wiedzę z PR-u można poszerzać w trakcie jedno- i dwudniowych warsztatów i szkoleń otwartych, których kilka organizujemy w każdym miesiącu – zobacz najbliższe terminy szkoleń.

W ofercie Akademii mamy także szkolenia "szyte na miarę" – poznaj nasze szkolenia wewnętrzne.

 


komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin