PR Forum 2015 - jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych tej jesieni

dodano: 
05.10.2015
komentarzy: 
0

Na świecie nieustannie toczy się debata o tym, jak tradycyjne działania Public Relations odnajdują się w dobie social mediów. Eksperci oraz praktycy zastanawiają się, czy sprawdzone i przetestowane techniki są fundamentem dla nowoczesnego podejścia do komunikacji i działań z zakresu PR. Można zastanawiać się, czy istnieje złoty środek pomiędzy sprawdzonym merytorycznym warsztatem, a nowymi technologiami. Czy te dwa elementy można ze sobą efektywnie połączyć?

Jeżeli zastanawiasz się nad tymi pytaniami i chciałbyś dowiedzieć się więcej, koniecznie przyjdź na PR FORUM 2015 - konferencję organizowaną przez Związek Firm Public Relations oraz Puls Biznesu. Temat przewodni wydarzenia to:

Powrót do przyszłości - branża w wehikule czasu pomiędzy tradycyjnym a nowym PR.

Konferencja odbędzie się 23 października 2015 w hotelu Westin w Warszawie.

PR FORUM to:

1. Doświadczeni praktycy z Polski i świata, a wśród nich gość specjalny konferencji - Lord Chadlington - wieloletni CEO, obecnie doradca w Huntsworth plc. Doświadczony ekspert Public Relations. Doradzał brytyjskim premierom, od 1996 roku zasiada w Izbie Lordów Wielkiej Brytanii

2. Warsztatowe podejście. Konferencja podzielona jest na dwie części. W pierwszej z nich odbędą się wystąpienia przedstawicieli mediów i branży PR połączone z dyskusją panelową. Część drugą stanowią warsztaty pogrupowane w trzech blokach tematycznych :

- EFEKTYWNY PR, CZYLI JAK MIERZYĆ ŻEBY ZMIERZYĆ?    
- CONTENT W OWNED, PAID, EARNED, SHARED MEDIA. JAK POŁĄCZYĆ RÓŻNE ŻYWIOŁY?
- WIZERUNEK NA MILION SPOSOBÓW

3. Inspirujące case studies. Tylko na PR FORUM 2015 podsumowanie tegorocznej edycji Cannes Lions oraz wystąpienie Roberta Bednarskiego Facebook Country Director, Central Eastern Europe.

4. Światowe trendy w PR - wymiana doświadczeń oraz świetna okazja do networking branży Public Relations.

Program konferencji oraz szczegółowe informacje dostępne na :

prforum.pl

konferencje.pb.pl

Informacja promocyjna

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin