PR FORUM po raz trzeci

dodano: 
16.11.2005
komentarzy: 
0

24 listopada 2005 w hotelu Radisson SAS w Warszawie odbędzie się Ogólnopolski Kongres Ekspertów i Specjalistów Public Relations - PR FORUM. Jego organizatorem jest Związek Firm Public Relations. W przedpołudniowej sesji plenarnej udział wezmą między innymi John Saunders, Paul Holmes oraz Nigel Middlemiss. W części warsztatowej zaproszeni specjaliści dyskutować będą o aspektach funkcjonowania branży public relations oraz o zagadnieniach istotnych dla środowiska mediów, biznesu i polityki.
Na temat roli mediów w Polsce, w warsztacie pt. „Zarabianie czy informowanie?”, rozmawiać będą m.in. Grzegorz Miecugow i Grzegorz Lindenberg. Dyskusję o znaczeniu PR w kampanii politycznej podejmą: Jerzy Ciszewski, Mariusz Janicki i Maciej Grabowski.
W warsztacie „Czarny PR – granice przekazywania negatywnych informacji” udział wezmą eksperci branży PR: Piotr Czarnowski, prof. Jerzy Olędzki i Marek Wróbel oraz radcy prawni z kancelarii Salans: Magdalena Karpińska i Wojciech Kozłowski.
Kongres zakończy uroczysta gala, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Złote Spinacze 2005”. W tym roku do konkursu, który odbywa się pod patronatem Pulsu Biznesu, zgłoszono 56 projektów. Do drugiego etapu zakwalifikowano 26 prac. Nad przebiegiem konkursu czuwa firma audytorska KPMG.
Szczegóły: www.prforum.pl

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin