PR-owcy głosują – PRoto.pl organizuje!

dodano: 
07.06.2011
komentarzy: 
0

Po raz kolejny PRoto.pl oparło się na wynikach sondy przeprowadzonej w kwietniu i zorganizowało szkolenie z managementu gwiazd. Temat ten uzyskał najwięcej, bo blisko 32% wskazań.

PR – owcy coraz częściej spotykają się z celebrytami w swojej pracy. Prezenterzy, aktorzy, dziennikarze często są zapraszani do prowadzenia eventów, coraz częściej uczestniczą w kampaniach reklamowych, testach artykułów nie tylko luksusowych ale i tych dostępnych dla każdego.

Wszystkie te okazje są sposobnością do współpracy PR – owców z celebrytami. Jak powinna wyglądać taka współpraca, na co zwracać uwagę przy zawieraniu umów? Na te i wiele innych pytań odpowie Mariola Berg – wieloletnia managerka celebrytów w trakcie szkolenia „Management gwiazd” – 20 czerwca w Warszawie.

Współpraca z PR – owcami nie będzie jedynym wątkiem szkolenia. Mariola Berg przedstawi zawód managera od podszewki. W trakcie szkolenia dowiemy się czym różni się PR gwiazd muzycznych, aktorów i prezenterów TV. Czym różni się umowa na wyłączność od umowy na współpracę, jak pracować nad wizerunkiem gwiazd i chronić ich prywatność? Wreszcie jak powinna wyglądać współpraca na linii manager – artysta. Czy model znany nam z mediów mangera – przyjaciela, który staje się wrogiem jest właściwy czy to tylko jednostkowe przypadki?

Na szkoleniu obalimy mity i zdementujemy plotki dotyczące pracy z gwiazdami! Zapraszamy!

 

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin