wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPracownicy PiaR+ przechodzą do nc+

Pracownicy PiaR+ przechodzą do nc+

nc+ wzmacnia dział komunikacji i PR. Dołączyli do niego Aleksandra Kulik i Karol Adrian, którzy wcześniej pracowali w PiaR+. Kulik objęła stanowisko koordynatora ds. komunikacji i PR kanałów dziecięcych: MiniMini+ i teleTOON+. Zaś Adrian objął analogiczne stanowisko, ale kanałów lifestylowych: kuchnia+ i DOMO+.

Do zadań koordynatorów będzie należało promowanie zawartości programowej, wydarzeń i projektów specjalnych poszczególnych kanałów tematycznych, a także za rozwój działań komunikacyjnych w internecie, ze szczególnym wskazaniem na media społecznościowe.

Kulik i Adrian do tej pory pracowali w agencji PiaR+. Do zadań Kulik należała m.in. komunikacja kanałów MiniMini+ i teleTOON+. Zaś Adrian zajmował się obsługą PR oferty dokumentalnej, 3D i VOD CANAL+. Wcześniej do jego obowiązków należał PR m.in. kanału dokumentalnego PLANETE+, przeglądu filmowego kuchnia+ food film fest i projektów specjalnych DOMO+.

Zmienił się także kierownik ds. komunikacji i PR kanałów filmowych. Został nim Michał Stryjecki, który w dziale komunikacji Canal+ pracuje na różnych stanowiskach od czerwca 2011 roku. Jego głównym zadaniem będzie promocja filmów uważanych za hity przez stację i które są emitowane w kanałach własnych nc+, a także prowadzenie profili tematycznych w mediach społecznościowych. (kg)

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj