.

„PRaktykuj za granicą” czeka na zgłoszenia do końca marca

dodano: 
07.03.2006
komentarzy: 
0

III edycja konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów, cieszy się rekordową popularnością. Swoje uczestnictwo zgłosiło ponad 50 osób, głównie studentów renomowanych uczelni krajowych, zainteresowanych public relations i działaniami społecznymi. Większość z nich uczy się w Warszawie, Krakowie i Katowicach.
Ich prace – projekty PR dla Amnesty International – oceni jury w składzie: Piotr Czarnowski, prezes agencji First PR, Gerald Abramczyk, doradca ds. komunikacji strategicznej, dr Jacek Warchala, wykładowca Uniwersytetu Śląskiego, Mirella Panek, rzeczniczka Amnesty International i Anna Sanowska, Dyrektor Marketingu i PR Instytutu Monitorowania Mediów.
Na zgłoszenia i prace studentów, którzy chcą wyjechać na staże do Londynu, Dublina i Brukseli organizatorzy projektu czekają do końca marca. W kwietniu, spośród nadesłanych prac, zostanie wybranych 15, których autorzy przygotują pełne strategie komunikacyjne (ok. 15 stron). Ostatni etap to prezentacja projektu przed jury. W tej części konkursu weźmie udział 6 osób. Konkurs „PRaktykuj za granicą” zakończy się w czerwcu 2005 roku – wtedy poznamy jego zwycięzców. Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie www.instytut.com.pl/konkurs

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin