.

 

Jeszcze tylko 4 dni na zgłoszenia do „PRaktykuj za granicą”!

dodano: 
28.05.2015
komentarzy: 
0

Jeszcze tylko do 31 maja można przesyłać zgłoszenia do XI edycji konkursu „PRaktykuj za granicą”, organizowanego przez Instytut Monitorowania Mediów od 2003 roku we współpracy z najważniejszymi fundacjami oraz instytucjami na polskim rynku. W 10 poprzednich edycjach wzięło udział blisko 1000 osób, z czego 30 zostało nagrodzonych stażami w 5 agencjach PR w 6 krajach europejskich. W tym roku na kolejnych uczestników czekają staże w Londynie, Pradze lub Bukareszcie w renomowanych agencjach PR.

Konkurs składa się z trzech etapów, a głównym zadaniem uczestników jest stworzenie strategii komunikacyjnej dla wybranej fundacji, a następnie zaprezentowanie projektu przed kapitułą jury, którą w tym roku reprezentują: przedstawiciele fundacji, firm sponsorujących staże, IMM oraz ekspertki merytoryczne: Eliza Misiecka – założycielka i szef agencji GENESIS PR, dr Anna Adamus-Matuszyńska – prekursorka public relations w Polsce oraz Marzena Strzelczak – Dyrektorka Generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Praktyki są nie tylko ciekawym pomysłem na spędzenie wakacji, ale przede wszystkim dają możliwość zdobycia pierwszych poważniejszych doświadczeń zawodowych w coraz bardziej wymagającym świecie komunikacji, co potwierdzają uczestnicy poprzednich edycji. „Udział w konkursie był dla mnie niezwykłą przygodą, szkoleniem i przełamywaniem własnych barier. Pozwolił mi zweryfikować w praktyce to, czego nauczyłam się do tej pory w teorii. Poza stażem w londyńskiej agencji Fleishman Hillard, nagrodą była dla mnie również możliwość wejścia w szeregi fundacji Rak’n’Roll. Dzisiaj jestem członkiem zespołu i niedługo ruszamy z realizacją kampanii, którą napisałam w ramach konkursu PRaktykuj za granicą” – przypomina Nikola Ciesielska, laureatka poprzedniej edycji konkursu PRaktykuj za granicą.

Termin składania zgłoszeń upływa 31.05.2015 roku.

Strona konkursu i rejestracja: www.imm.com.pl/praktykujzagranica

Nowości na temat konkursu na Facebooku IMM: www.facebook.com/IMMonitoring

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin