.

PRisma Communications wzmacnia zespół

dodano: 
04.10.2005
komentarzy: 
0

Do zespołu konsultantów PRisma Communications dołączyli Andrzej Godewski oraz Agnieszka Szmit, oboje wcześniej związani z agencją Mmd PR. Andrzej Godewski został Partnerem Zarządzającym PRisma Communications. Będzie wspierał Annę Czaplicką, dotychczasowego Dyrektora Zarządzającego, w rozwoju biznesu i wzmacnianiu pozycji PRisma Communications na polskim rynku PR.

Godewski z wykształcenia jest dziennikarzem. Pracował we Wprost i w Życiu Warszawy. Od 9 lat zajmuje się public relations. Specjalizuje się w kontaktach z mediami, tworzeniu koalicji oraz strategiach budowania wizerunku osób, firm i produktów. Doświadczenie zdobywał najpierw w Burson-Marsteller Poland, a potem w Gravis Public Relations. W Mmd kierował zespołem ds. komunikacji korporacyjnej. Jest wykładowcą komunikacji wewnętrznej na Podyplomowym Studium PR Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej.

Agnieszka Szmit ma czteroletnie doświadczenie w branży PR. Z wykształcenia jest archeologiem. Ukończyła także studia podyplomowe PR w SGH. W PRisma Communications objęła stanowisko Account Managera i odpowiada przede wszystkim za obsługę klientów z sektora finansowego. Oprócz Mmd pracowała w RPR Group.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin