.

 

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie Magdy Gessler

dodano: 
15.12.2023
komentarzy: 
0

Magda Gessler, znana restauratorka i gwiazda TVN, znalazła się na celowniku prokuratury. Wszczęto dochodzenie w sprawie zawiadomienia, które złożyło Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom, z powodu niezgodnej z ustawą reklamy wina na profilu „Magda Gessler” – podaje money.pl, powołując się na „Super Express”. 

Jak podaje źródło, „Super Expres” informuje, że Prokuratura Rejonowa Warszawa-Ochota otrzymała zgłoszenie w maju 2023 roku. Prokurator Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie, podkreśla, że „postępowanie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikt nie usłyszał zarzutów”. „Ttrwa gromadzenie materiału dowodowego” – dodaje.

Magda Gessler to nie pierwsza celebrytka, która zdecydowała się na reklamowanie alkoholu. W ostatnim czasie było także głośno m.in. o Margaret czy Macieju Dwoborze i Joannie Koroniewskiej. (ao)

Źródło:

money.pl, Magda Gessler może mieć problemy za promocję alkoholu. Wkracza prokuratura, 14.12.2023\ Zdjęcie główne: instagram.com/magdagessler_official
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin