Propozycja mediacji

dodano: 
10.06.2005
komentarzy: 
3

Jak informowaliśmy wczoraj, PSPR zaproponował Edelman Polska i Migut Media SA mediację i pomoc w zakończeniu konfliktu. Barbara Kwiecień, była prezes BCA, a obecnie szefowa Edelman Polska, zadeklarowała, że „Edelman Polska z chęcią przystąpi do rozmów z PSPR”. Natomiast Wiesław Migut jeszcze dyskutuje o tej propozycji z prawnikami. W najbliższych dniach przygotuje odpowiedź dla PSPR. Jego zdaniem, mediacje są możliwe tam, gdzie dochodzi do sporu handlowego, a taki wystąpił między Migut Media a Edelman Public Relations Worldwide, który otworzył swoje biuro w Polsce. Czym innym jest natomiast sprawa BCA i jej byłej prezes Barbary Kwiecień, która, zdaniem Wiesława Miguta, działała na szkodę spółki i ten spór nie może podlegać mediacji. „Jego rozwiązanie widzę w sądzie” – mówi Migut i zbiera dowody, które chce przedstawić w prokuraturze. Aby uregulować status agencji BCA od tygodnia pełnomocnicy obu stron starają się znaleźć jakieś kompromisowe rozwiązanie. Jak na razie bez rezultatu. Więcej o trwającym od 1 czerwca konflikcie na linii Migut Media/ Edelman/ BCA w specjalnej zakładce PRoto. W tym tygodniu oświadczenie dotyczące wejścia na rynek Edelman Polska wydał Związek Firm Public Relations. Milczenie przerwał również przedstawiciel Edelman Europe CEO David Brain, który po wydanym przez ZFPR oświadczeniu zadeklarował: „mamy absolutne zaufanie do naszego polskiego zespołu i nie mamy żadnych podstaw, aby wierzyć, iż w jakikolwiek sposób mogli postąpić źle”.

komentarzy:
3

Komentarze

(3)
Dodaj komentarz
14.06.2005
8:53:33
...
(14.06.2005 8:53:33)
I moze dzieki temu wreszcie cos zrozumiecie bando hipokrytow...
14.06.2005
0:18:51
DO REDAKCJI PROTO
(14.06.2005 0:18:51)
Jestem przeciwny cenzurowaniu dyskusji ale czy nie możecie kasować takich oszołomów jak ten poniżej. Od tygodni zaśmieca Wam i nam dyski i ekrany.
13.06.2005
11:01:27
OSTRZEŻENIE VI
(13.06.2005 11:01:27)
LUDZIE!!! Przestańcie przede wszystkim okłamywać samych siebie!!! Każdy z was ma brudne białe kołnierzyki... Dwulicowość, chamstwo, brak podstwowych zasad i reguł postępowanie nie tylko w biznesie, ale i w życiu jest rakiem zżerającym was samych... PIENIĄDZE... czy weźmiecie je ze sobą po śmierci?Wyłożycie nimi swoją trumnę? Pani Kwiecień i Pan Migut mówili: "Business is business". Dopiero kiedy nieetyczne postępowanie dotyka kogoś osobiście, budzi się i krzyczy: "To nie fair!", choć sam tak wcześniej robił...
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin