.

 

PRotony 2008 – Zwycięzcy

dodano: 
06.06.2008
komentarzy: 
1

5 czerwca w Fabryce Trzciny po raz drugi rozdano nagrody branży PR - PRotony 2008. Na ceremonię wręczenia nagród przybyło ponad 250 specjalistów aktywnie działających w public relations. Galę prowadziła Katarzyna Pakosińska, gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W poszczególnych kategoriach zwyciężyli…

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę z rąk zeszłorocznej laureatki konkursu w tej samej kategorii, prof. dr hab. Krystyny Wojcik ze Szkoły Głównej Handlowej, odebrał Piotr Czarnowski z First PR.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Ryszard Solski z Solski Burson-Marsteller za pracę w agencji Sigma Poland. Wyróżnienie wręczała mu Agnieszka Szmit z agencji Weber Shandwick, laureatka pierwszej edycji konkursu.

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężyła Karolina Horoszczak z firmy IKEA. Nagrodę w tej kategorii wręczała zeszłoroczna laureatka PRotonów Katarzyna Szczepanik z firmy n.

PRotona w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub organizacji pozarządowej” przyznano zespołowi Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej, który tworzą ks. Jacek Dziel, Anna Nawrocka i Lucyna Muniak.
Nagrodę wręczała Elżbieta Anders z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, której zespół był poprzednio nagrodzony w tej kategorii.

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężyła Małgorzata Cieloch z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nagrodę odbierała z rąk Mariusza Sokołowskiego z Komendy Głównej Policji, zeszłorocznego zdobywcy PRotona.

W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężył Piotr Czarnowski: Nagrodę odebrał z rąk prezesa PRoto.pl Pawła Sanowskiego oraz Marianny Lutomskiej dyrektor wydawniczej PRoto.pl.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom konkursu.

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć,  jak głosowali członkowie Akademii Ekspertów Public Relations zachęcamy do zapoznania się z werdyktem, Zapraszamy również do przeczytania relacji z Gali PRotony 2008 a także obejrzenia zdjęć.

komentarzy:
1

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
14.06.2008
18:22:53
Bogdan Wegrzynek MBA
(14.06.2008 18:22:53)
Uwazam iz Protony stana sie prawdziwa MARKA artystow biznesu i sztki. Gratuluje pomyslu i werdyktow Bogdan wegrzynek MBA
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin