PRotony 2009 - zwycięzcy

dodano: 
19.06.2009
komentarzy: 
2

18 czerwca w restauracji BIO Porta 13, mieszczącej się przy ul. Chmielnej 13 A już po raz trzeci rozdano nagrody branży PR - PRotony 2009. Na ceremonię wręczenia nagród przybyło ponad 200 specjalistów aktywnie działających w public relations. Galę prowadził Artur Orzech, gwiazda radiowej Trójki. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli…

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę z rąk Pawła Sanowskiego, prezesa Instytutu Monitorowania Mediów odebrał profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego Jerzy Olędzki.

Jerzy Olędzki odbierając nagrodę, powiedział: „Jestem bardzo zaskoczony, bo Pani Ewa Hope jest zawsze lepsza ode mnie, a Pan Jabłoński jest lepszy w analizie sytuacji politycznej”. Na koniec zażartował: „A może wygrałem, bo byłem w tym gronie najstarszy”.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Piotr Czarnowski z First PR. Wyróżnienie osobie zastępującej go na Gali wręczała Anna Garwolińska, szefowa firmy Glaubicz Garwolińska Consultants.

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężył zespół z firmy badawczej TNS OBOP w składzie: Mateusz Galica, Karina Kędzierska i Anna Rostkowska. Nagrodę w tej kategorii wręczała zeszłoroczna laureatka PRotonów Karolina Horoszczak z firmy IKEA. Mateusz Galica pdziękował swojemu zespołowi: „Przede wszystkim fajnie się z nimi pracuje, a przy okazji wychodzą fajne rzeczy.”

PRotona 2009 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub organizacji pozarządowej” przyznano Agnieszce Sznyk-Basałydze z polskiego oddziału organizacji WWF. Nagrodę wręczał Jacek Winiarski z organizacji Greenpeace.

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Dawid Piekarz z firmy PKN Orlen. Nagrodę odbierał z rąk Małgorzaty Cieloch z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, zeszłorocznej zdobywczyni PRotona. Małgorzata Cieloch podając statuetkę Dawidowi Piekarzowi powiedziała: „Ta nagroda należała się Panu od dawna”. A laureat nagrody podziękował zespołowi biura komunikacji firmy. A samą nagrodę skwitował słowami „Teraz już nie będzie można o mnie mówić – młody i dobrze się zapowiada”.

W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężył Wojciech Muża z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce. Nagrodę wręczała mu dyrektor wydawnicza PRoto.pl Marianna Lutomska. Wojciech Muża odbierając Nagrodę Publiczności powiedział, że dziękuje za nagrodę w imieniu zwierzątek.

Aby zobaczyć jak Akademia Ekspertów PR głosowała na nominowanych zapraszamy na stronę konkursu.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom i Sponsorom konkursu, zwłaszcza Instytutowi Monitorowania Mediów, restauracji BIO Porta 13, browarowi Royal Unibrew Polska, firmie Web Search Factory oraz Studiu Supra, które wspierało wydarzenie od strony poligraficznej. Dziękujemy także zespołowi Wawrzyńca Praska, który umilił gościom wieczór swoją muzyką. Już dzisiaj na stronie PRoto galeria zdjęć z wydarzenia.

komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
19.06.2009
16:02:10
koleżanka
(19.06.2009 16:02:10)
Brawo dla Dawida! Należała się, oj należała!
19.06.2009
13:13:18
Silex
(19.06.2009 13:13:18)
Kto, jak kto, ale profesor Olędzki, Protona powinien dostać dożywotnio!
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin