.

PRotony 2011 rozdane!

dodano: 
10.06.2011
komentarzy: 
4

9 czerwca w SKWERZE, filii Fabryki Trzciny, mieszczącej się na Krakowskim Przedmieściu 60A, już po raz piąty rozdano nagrody branży PR - PRotony 2011. Na ceremonię wręczenia nagród przybyło ponad 200 specjalistów aktywnie działających w public relations. Galę prowadził Artur Orzech, gwiazda radiowej Trójki. W poszczególnych kategoriach zwyciężyli…

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę, którą wręczał profesor Jerzy Olędzki  przyznano Markowi Skale, Megalit Instytut Szkoleń. Nagrodę w jego imieniu odbierał Jacek Balcer.

PRotona 2011 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub organizacji pozarządowej” przyznano Jakubowi Marczyńskiemu ze Stowarzyszenia Wiosna – Szlachetna Paczka. Nagrodę wręczał Michał Świderski, który PRotona w zeszłym roku otrzymał razem z Iloną Leszczyńską za pracę na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół INTEGRACJI.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Ryszard Solski z firmy Solski-Burson-Marsteller. Wyróżnienie to wręczał Andrzej Godewski, który w zeszłym roku odbierał podwójnego PRotona – w tej kategorii oraz w kategorii Nagroda Publiczności, za pracę w firmie Weber Shandwick.

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężył Tomasz Kanton z Kompanii Piwowarskiej. Nagrodę w tej kategorii wręczała Karolina Horoszczak, PR Manager, rzecznik prasowy Grupy IKEA w Polsce, która PRotona w tej kategorii odbierała w 2008 roku

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Jacek Balcer, za pracę w 2010 na rzecz PLL LOT. Nagrodę odbierał z rąk Ivetty Biały z Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, zeszłorocznej laureatki PRotonów.

W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężyła Magdalena Zawada z firmy 100%PR. Nagrodę wręczała dyrektor wydawnicza PRoto.pl Kinga Kubiak.

Najlepszy rzecznik w tym roku dostał od firmy Samsung 40-calowy telewizor, a wszyscy pozostali zwycięzcy – smartfony oraz zestawy kosmetyków od firmy Phenomé.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom, Sponsorom i Przyjaciołom konkursu, zwłaszcza współorganizatorowi Centrum Artystycznemu Fabryka Trzciny, sponsorom - Instytutowi Monitorowania Mediów, firmie Samsung, browarowi Kompania Piwowarska i firmie Phenomé, partnerowi - Studiu Supra, które wspierało wydarzenie od strony poligraficznej, firmie Livingmedia, dzięki której możliwe było oglądanie Gali na żywo oraz kwiaciarni Kwiatoteka, która była fundatorem pięknych bukietów. Dziękujemy także patronom medialnym – magazynom Brief, Marketing w Praktyce, THINKTANK oraz radiu PiN, a także przyjaciołom konkursu – cyklem Sukces Pisany Szminką i Akademia Kobiet Sukces oraz Instytutowi Przemiany. Szczególne zaś podziękowania składamy firmie Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy, która podjęła się po raz kolejny trudu pełnienia roli audytora konkursu.

komentarzy:
4

Komentarze

(4)
Dodaj komentarz
07.10.2012
17:29:25
atlentos
(07.10.2012 17:29:25)
obecny rzecznik Leszek Chorzewski to dopiero ma swoje grono odbiorców "medialnych" i swoją sitwę którym sponsoruje wyjazdy. LOT za "rządów" Chorzewskiego zwłaszcza w ostatnim czasie miał multum komunikacyjnych wpadek zwłaszcza dotyczących komunikacji wewnętrznej a efektem wpadek były lapsusy "zewnętrzne. no brawo!
13.06.2011
18:55:16
yogi
(13.06.2011 18:55:16)
Komunikatów i wypowiedzi rzecznika nie czytają piloci i mechanicy, a w każdym razie nie do nich są adresowane, a do dziennikarzy. A zawodowcem w budowaniu z nimi relacji jest obecny spokesman Chorzewski i to nie z wąską grupą zaprzyjaźnionych i nie po to by wśród nich brylować, ale po to by efektywnie kreować wizerunek firmy w roznych mediach. Pamietam go z innych firm dla których robil
13.06.2011
18:47:03
zen
(13.06.2011 18:47:03)
Teraz dopiero serwis LOT jest najbardziej profesjonalny. Bez gwiazdorstwa za to kompetentny, kreatywny. Słowem skuteczny.
10.06.2011
9:32:38
lotny
(10.06.2011 9:32:38)
No to pięknie, przynajmniej my w środowisku Balcerowi umiemy powiedzieć ok, bo się chłop narobił, a nowy prezio w pierwszych dniach mu za służbę podziękował ( podobno przez telefon) i przywrócił starego - dosłownie i w przenośni rzeczniczynę. Było nowe za dobre, to wróciło stare, które jakie jest każdy widzi. Jacek, gratulacje, i dzięki za ten trudny rok. Twój następca, jak na "nie - pilota" przystało, wczoraj wymyślił nowy typ samolotu "atlantycki" co to ma latać po kraju na euro. A do usa poślą "europejskie" ??? I gratulacje jeszcze dla Ryśka Solskiego, Tobie też dzięki za ten rok
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin