.

 

PRotony 2014: Znamy nazwiska laureatów!!

dodano: 
13.06.2014
komentarzy: 
0

W kategorii „Osoba/zespół zajmujący się edukacją w PR” nagrodę z rąk dr Moniki Kaczmarek-Śliwińskiej z Politechniki Koszalińskiej odebrała dr Ewa Hope z Politechniki Gdańskiej.

PRotona 2014 w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w instytucji lub administracji” otrzymał zespół z Narodowego Banku Polskiego: Marcin Kaszuba, Przemysław Kuk i Leszek Zemke. Nagrodę wręczała Monika Dziekan, laureatka zeszłorocznego PRotona w tej kategorii.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji” został zespół WOŚP, który reprezentowała Karolina Rojek, Anna Orzech i Krzysztof Dobies. Wyróżnienie to wręczały Marta Szlarczuk i Kapsyda Kobro z fundacji Rak’n’Roll.

Zwycięzcą w kategorii „Osoba/zespół w firmie PR-owskiej” został Ryszard Solski z Solski Burson-Marsteller. Nagrodę wręczał mu laureat tej kategorii z zeszłorocznej edycji konkursu, Sebastian Hejnowski z MSL Group.

W kategorii: „Osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji” zwyciężyła dr Ewa Łabno-Falęcka z firmy Mercedes-Benz Polska. Nagrodę w tej kategorii wręczał Rafał Kisielewski z Jeronimo Martins Polska., którzy PRotonem w tej kategorii został wyróżniony w zeszłym roku.

W kategorii „Rzecznik prasowy” zwyciężył Marcin Gruszka z Play. Nagrodę odbierał z rąk Sebastiana Tołwińskiego z Grupy Żywiec, laureat PRotonów 2013.

W kategorii „Debiut w PR” najwięcej głosów zdobył Krystian Stopka z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka. PRotona wręczała mu laureatka tej kategorii z zeszłego roku, Joanna Czechowska z Fujifilm Polska.

W kategorii „Osoba zespół ds. kampanii w social mediach” zwyciężyła Natalia Hatalska. Nagrodę odbierała z rąk Pawła Sanowskiego, prezesa Instytutu Monitorowania Mediów.

W kategorii „Nagroda publiczności” zwyciężył dr Krystian Dudek. Nagrodę wręczała dyrektor wydawnicza PRoto.pl Kinga Kubiak. W zastępstwie p. Dudka, nagrodę odebrał Zbigniew Lazar.

W kategorii PRoton TERAZ POLSKA zwyciężyła Joanna Janowicz-Strzyżewska, zatrudniona w 2013 firmie Stadion Narodowy. Fundacja przyznała także wyróżnienie dla Jakuba Marczyńskiego, z fundacji Wiosna, organizatora projektu Szlachetna Paczka . Wręczał je prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Andrzej Czernek.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom, Sponsorom i Przyjaciołom konkursu, zwłaszcza sponsorowi strategicznemu – firmie IMM, partnerowi strategicznemu - Teatrowi Syrena, partnerom Gali: Polish Vodka Association, markom Książęce i Grolsh, firmie Rent Design, Dobre Wina, Goodie Foodie, firmom Fabrica de Pasjone, SONY, M-Duo, statuetkiszklane.pl, partnerowi - Studiu Supra oraz przyjaciołom Konkursu – Sukcesowi Pisanemu Szminką, Akademii Kobiet Biznesu i Instytutowi Przemiany.

Dziękujemy także Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego, która w tym roku po raz pierwszy współpracowała z nami przy Konkursie oraz Ministerstwu Gospodarki, które po raz pierwszy objęło konkurs Patronatem Honorowym, a także PLL LOT, oficjalnemu przewoźnikowi konkursu.

Dziękujemy patronom medialnym – magazynom Harvard Business Review, EGO, Brief, Marketing w Praktyce, Dziennikowi Gazecie Prawnej, radiu PiN, portalom Biznes.pl i GoldenLine.pl

Szczególne zaś podziękowania składamy firmie Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy, która podjęła się po raz kolejny trudu pełnienia roli audytora konkursu.

PRotony to doroczne nagrody dla branży PR, przyznawane przez redakcję PRoto.pl. Gala 12 czerwca zakończyła ósmą edycję konkursu.

Pełne wyniki tutaj

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin