Prowokacje do przyszłościowego myślenia. Konferencja Innovation już 16 kwietnia

dodano: 
19.03.2019
komentarzy: 
0

Gdzie jest granica wpływu technologii na naszą codzienność? Jaka jest przyszłość sztucznej inteligencji? W jaki sposób gry komputerowe mogą być pomocne w realnym życiu? Między innymi na te pytania odpowiadać będą prelegenci z całego świata podczas Konferencji Innovation, która odbędzie się już 16 kwietnia 2019 roku w Fortecy Kręglickich w Warszawie.

W czasie wydarzenia zostaną zaprezentowane najciekawsze case studies pionierskich projektów, nowych idei i niezwykłych rozwiązań oraz światowe trendy. Celem Innovation jest edukacja i inspirowanie do myślenia o innowacjach oraz ich wdrażania. Wśród prelegentów znajdą się m. in. Troy Hitch, Global Chief Innovation Officer z Proximity Worldwide, George Nolis, co-founder z agencji gamingowej Battlenet, czy laureat wielu międzynarodowych nagród Miahi Colbat, School Director of St. Brendan’s School of Innovation.

W czasie konferencji dodatkowym źródłem wiedzy o nowoczesnych i odważnych rozwiązaniach będzie prezentacja zwycięskich projektów Konkursu Innovation oraz specjalna strefa dla najciekawszych start-upowców wyłonionych w konkursie Startup Program.

Konferencja Innovation podzielona jest na trzy bloki:

– INNOVATION FOR GOOD, w którym prelegenci będą szukać odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące wpływu innowacji na codzienne życie

– GAMIFICATION OF LIFE, gdzie zostaną zaprezentowane przenikające do naszej rzeczywistości obszary z gier wideo

– TECHNOLOGY HACKING REALITY, w której Adam Heartle, specjalista od spraw bezpieczeństwa w sieci, redaktor naczelny serwisu ZaufanaTrzeciaStrona.pl, na żywo będzie hakował umysły i telefony uczestników

Szczegóły dotyczące wydarzenia, a także bilety można znaleźć na stronie. Do końca marca dostępna jest tańsza pula biletów.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, współorganizatorami są natomiast Life On Mars i Spark Foundry Polska.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin