PSPR apeluje o wsparcie dla Agnieszki Bednarczyk po tym, jak ucierpiała w wypadku

dodano: 
08.01.2020
komentarzy: 
0

Członkini zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations Agnieszka Bednarczyk jako piesza uległa ciężkiemu wypadkowi spowodowanemu przez pijanego kierowcę. Zdarzenie miało miejsce 22 grudnia 2019 roku w Częstochowie.

Jak informuje PSPR, Agnieszka Bednarczyk „odniosła bardzo ciężkie obrażenia, głównie twarzoczaszki, wymagające licznych operacji rekonstrukcyjnych i kosztownego leczenia, ma także połamane oba nadgarstki”. Organizacja branżowa apeluje o pomoc dla swojej członkini.

Na stronie pomagam.pl rozpoczęła się zbiórka pieniędzy na leczenie organizowana przez brata poszkodowanej. Zbiórka jest dostępna pod adresem: https://pomagam.pl/aga_bednarczyk.

„O poziomie skomplikowania obrażeń najdobitniej świadczy fakt, że mimo pilnej potrzeby kilku operacji, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Częstochowie nie podjął się żadnej. Dzięki intensywnym staraniom Rodziny oraz Przyjaciół Agnieszka z początkiem stycznia została przetransportowana do Wojewódzkiego Szpitala w Sosnowcu, gdzie operowania podjął się zespół specjalistów chirurgii rekonstrukcyjnej i pourazowej. Lekarze widzą szansę powrotu Agnieszki do normalnego życia” – czytamy w komunikacie. „Będą jednak potrzebne kolejne operacje, zabiegi. A przede wszystkim Agnieszkę czekają bardzo kosztowne wieloletnie leczenie i rehabilitacja. Także opieka jest niezbędna, ponieważ długo nie będzie w stanie wykonywać podstawowych czynności. Niestety, jak to w życiu bywa, nieszczęścia chodzą parami. Agnieszka, miała właśnie zmienić pracę i wygasiła w tym celu działalność gospodarczą. W wyniku splotu okoliczności nie zdążyła podpisać nowej umowy” – dodaje Krzysztof Bekus, brat Agnieszki Bednarczyk.

„Jesteśmy głęboko poruszeni tym fatalnym wydarzeniem. Duża grupa członków naszej organizacji podjęła się natychmiastowej pomocy. Jest to bardzo wzruszające i budujące, że mobilizujemy się jako środowisko. Skupiamy się nie tylko na finansach, ale też kwestiach leczenia, ubezpieczeń społecznych, komercyjnych, pomocy prawnej, odszkodowawczej. Szukamy wszelkich możliwości by wesprzeć Agnieszkę i Jej Rodzinę. Agnieszka działała w naszym stowarzyszeniu na rzecz branży PR od ponad 10 lat. Teraz to branża musi podziałać dla niej”  – przekonuje Luiza Jurgiel-Żyła, prezeska PSPR.

Agnieszka Bednarczyk jest członkinią zarządu PSPR od lutego 2019 roku, wcześniej zasiadała we władzach Oddziału Śląskiego PSPR, a w samej organizacji jest od 2010 roku. Przez wiele lat prowadziła w Częstochowie agencję Strategia FM.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin