PSPR Oddział Śląsk o CSR w Polsce i na świecie

dodano: 
11.12.2012
komentarzy: 
0

W najbliższy czwartek, 13 grudnia w Katowicach, członkowie i sympatycy Polskiego Stowarzyszenia Public Relations Oddział Śląsk będą debatować o najnowszych trendach w społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce i na świecie. Wśród prelegentów pojawią się przedstawiciele takich firm, jak PwC, Kompania Piwowarska czy Tauron Polska Energia.

Spotkanie pt. „Społeczna Odpowiedzialność Biznesu w Polsce i na świecie” skierowane jest do wszystkich osób zajmujących się szeroko pojętą komunikacją. „Podczas spotkania opowiemy m.in. o światowych standardach CSR oraz strategiach i priorytetach zrównoważonego rozwoju w największych polskich spółkach. Na przykładach wskażemy też, że CSR to nie chwilowa moda, lecz integralna część planów biznesowych globalnego biznesu” – mówi Piotr Dembiński, członek PSPR Oddział Śląsk, koordynator spotkania.

To już kolejne spotkanie z cyklu comiesięcznych spotkań organizowanych przez śląski oddział Polskiego Stowarzyszenia Public Relations (PSPR). Tematem ostatniego była promocja śląskich miast i samorządów.

Miejsce i czas: Hotel Angelo w Katowicach, godz. 17.30

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin