.

PSPR po walnym: nowe projekty, nowi członkowie, Rada Etyki czeka

dodano: 
17.02.2012
komentarzy: 
2

Oficjalny blog, powołanie oddziału we Wrocławiu czy koła rzeczników prasowych - Polskie Stowarzyszenie Public Relations w nadchodzącym roku szykuje kilka nowych inicjatyw.

Blog PSPR ma ruszyć już w nadchodzących tygodniach. Stowarzyszenie planuje także dalej wydawać Magazyn PSPR (jako dwumiesięcznik), którego pierwszy numer ujrzał światło dzienne w ubiegłym miesiącu. Jesienią tego roku ma odbyć się wręczenie drugiej edycji nagród Lwy PR. Stowarzyszenie przyjęło do swojego grona 46 nowych członków – wśród nich m.in. Barbarę Labuddę i Adama Łaszyna.

Mimo planów, środowe walne zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Public Relations nie wyłoniło kandydatów do Rady Etyki PR. Obecna kadencja REPR kończy się w lipcu – do tego czasu PSPR musi wyłonić trzech przedstawicieli, którzy zasiądą w Radzie kolejnej kadencji. Najważniejszym punktem obrad było przyznanie absolutorium zarządowi i radzie nadzorczej Stowarzyszenia.

W trakcie spotkania miano także dyskutować nad kwestią wyboru kandydatów do Rady Etyki PR z ramienia PSPR, ostatecznie jednak walne zgromadzenie nie zajęło się tą sprawą. „Uznaliśmy, że nie ma sensu się spieszyć” – tłumaczy Szymon Sikorski, prezes Stowarzyszenia. Jak dodaje, PSPR na podanie nazwisk osób oddelegowanych do REPR ma czas do lipca, kiedy to rozpocznie się kadencja Rady w nowym składzie. Odłożenie w czasie wyboru ma natomiast służyć aktywizacji członków Stowarzyszenia i zachęcić ich do składania kandydatur. Kwestia wyboru reprezentantów PSPR w Radzie Etyki PR ma zostać poruszona w trakcie nadzwyczajnego walnego zebrania członków, które odbędzie się w kwietniu lub maju. (ks/bs)

komentarzy:
2

Komentarze

(2)
Dodaj komentarz
20.02.2012
13:17:41
jaki
(20.02.2012 13:17:41)
nareszcie zmiany, bo już od dobrych kilku lat przestałem opłacać składkę członkowską, bo nie było sensu...zero korzyści dla członków a tylko Zarząd miał profity.
17.02.2012
13:48:48
Basia
(17.02.2012 13:48:48)
czekamy na nominacje do REPR z ramienia PSPR
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin