wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPublic Dialog z trzema nowymi pracownikami

Public Dialog z trzema nowymi pracownikami

We wrześniu 2020 roku Public Dialog poinformowało o zatrudnieniu trzech nowych pracowników. Do agencji w ostatnim czasie dołączyli Karolina Osińska, Mateusz Puślecki i Agata Kwapień. Wszystkie stanowiska są nowo utworzone. Zmiany związane są przede wszystkim z rozwojem zespołu odpowiedzialnego za projekty korporacyjne dla największych klientów agencji.

Karolina Osińska objęła stanowisko Account Managera. W Public Dialog poprowadzi projekt dla klienta UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD i będzie odpowiedzialna za komunikację centrum handlowego Westfield Arkadia.

Osińska z branżą PR związana jest od 2004 roku. Specjalizuje się w komunikacji produktowej i organizacji eventów. Poprzednio pracowała w agencji Pegasus Group. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in. dla Unilevera i Reckitt Banckisera. W przeszłości prowadziła także projekty dla branży mody i urody – odpowiadała m.in. za otwarcie dla mediów hotelu Głęboczek Wine Resort&Spa oraz wprowadzenie na polski rynek marki modowej Elie Tahari. Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła specjalizację z public relations.

Karolina Osińska

Karolina Osińska

Mateusz Puślecki objął z kolei stanowisko Senior Account Executive’a. W agencji odpowiada za obsługę i kontakt z klientami. Puślecki specjalizuje się w PR-ze, digital marketingu i produkcji wideo. Pracę zawodową rozpoczynał w administracji publicznej, następnie był redaktorem w Faktach TVN.  W przeszłości współpracował przy projektach specjalnych online w dziale strategii i kreacji Agencji TVN Media, a także związany był z agencją AP Media i serwisem Do You Know Fashion. Przed dołączeniem do Public Dialog pracował w biurze reklamy TVN Media. Od czterech lat pełni funkcję PR Managera w Polskim Stowarzyszeniu Piwowarów Domowych (jest to praca pro bono), a także współtworzy podcast o piwie. Jest absolwentem nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

MAteusz Puślecki

Mateusz Puślecki

Na stanowisko Account Managera dołączyła do agencji również Agata Kwapień. W Public Dialog odpowiada za obsługę i kontakt z klientami. Kwapień ma pięcioletnie doświadczenie w projektach z obszarów takich jak content marketing, PR i social media. Doświadczenie zdobywała m.in. w agencji Grayling. W przeszłości prowadziła projekty dla klientów z branż takich jak technologiczna, nieruchomości, turystyczna, hotelarska, motoryzacyjna i opakowań do żywności. Jest absolwentką kierunku tłumaczenie specjalistyczne w Instytucie Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów podyplomowych z zakresu e-marketingu na Uczelni Łazarskiego.

Agata Kwapień

Agata Kwapień

(ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj