.

 

Publicis Consultants z nowymi osobami w zespole

dodano: 
20.12.2023
komentarzy: 
0

Publicis Consultants poinformowało w grudniu 2023 roku, że do zespołu dołączyły dwie ekspertki, które objęły nowo utworzone stanowiska. Ewelina Wojtysiak-Sowa odgrywa rolę Account Directora, a Elżbieta Pietrzak pełni funkcję Senior Account Menagerki.

Ewelina Wojtysiak-Sowa od grudnia 2023 roku kieruje pracą dla kluczowych klientów Publicis Consultants. 

Wojtysiak-Sowa od ponad 15 lat jest związana z komunikacją i public relations. Specjalizuje się w komunikacyjnym doradztwie strategicznym, działaniach B2B i zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi. 

Do tej pory pracowała dla Made in PR, gdzie jako Client Service Director odpowiadała m.in. za proces pozyskiwania nowych klientów, koordynację współprac w ramach międzynarodowych projektów czy rozwój standardów jakości obsługi klienta. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora strategicznego w Jbcomm. Pracowała również w agencjach PR takich jak Havas PR oraz Hill+Knowlton. 

Ewelina Wojtysiak-Sowa jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Elżbieta Pietrzak nowe stanowisko objęła w lipcu 2023 roku. W nowej roli realizuje projekty z zakresu komunikacji korporacyjnej i CSR. 

Pietrzak ma ponad osiem lat doświadczenia w branży public relations. Specializuje się w długofalowym budowaniu i realizowaniu strategii komunikacji dla firm i marek, uwzględniającym komunikację korporacyjną i wewnętrzną, CSR, a także działania w mediach społecznościowych i organizację eventów. 

Dotychczas przez wiele lat pracowała w agencji 24/7. Wcześniej była związana z Weber Shandwick. (ao)

Na zdjęciu głównym od lewej Elżbieta Pterzak i Ewelina Wojtysiak-Sowa. 

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin