piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościLinkedIn wprowadza reakcje

LinkedIn wprowadza reakcje

LinkedIn zdecydował się na dodanie funkcji reakcji pod postami udostępnianymi w serwisie. Nowa opcja jest odpowiedzą na potrzeby użytkowników, którzy zgłaszali platformie, że chcą bardziej „wyrazistych” sposobów odpowiedzi na posty niż dotychczasowe polecenie – czytamy na oficjalnym blogu LinkedIna.

Serwis opisuje, że cztery nowe reakcje – Celebrate, Love, Insightful oraz Curious (świętowanie, uwielbianie, wnikliwość i zaciekawienie) – powstały także po to, aby ułatwić zrozumienie odzewu, jaki wywołują publikowane posty wśród odbiorców, dając więcej sposobów na szybką i konstruktywną komunikację między użytkownikami.

Reakcje w serwisie LinkedIn - Insightful
Źródło: blog.linkedin.com

Jak czytamy, aby stworzyć reakcje, które byłyby wartościowe i pomocne dla osób korzystających z serwisu, przeanalizowano najczęściej publikowane komentarze, zawierające jedno lub dwa słowa, a także wpisy, które udostępniano najczęściej. Nowa funkcja była również testowana przez wybranych użytkowników platformy.

LinkedIn ogłosił, że rozpoczęto już wprowadzanie reakcji i powinny być one dostępne dla wszystkich użytkowników serwisu w ciągu najbliższych miesięcy – zarówno w aplikacji mobilnej, jak i w przeglądarkach. (bm)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj