.

 

Referaty na kongres

dodano: 
12.06.2007
komentarzy: 
0

Od 16. do 18. października 2008 na Uniwersytecie IULM (Istituto Universitario di Lingue Moderne) w Mediolanie odbędzie się kongres profesjonalistów i naukowców z Europy zajmujących się PR-em. Spotkanie pod tytułem „Instytucjonalizacja public relations i komunikacji korporacyjnej" organizują Euprera (European Public Relations Education and Research Association), Ferpi (Federazione Relazioni Pubbliche Italiana - Włoska Federacja PR) oraz Uniwersytet IULM.
Organizatorzy już zapraszają zainteresowanych do zgłaszania prezentacji. Zainteresowani powinni przygotować referaty w języku angielskim na maksymalnie 7000 słów, poprzedzone streszczeniem nie dłuższym niż 500 słów.
Mają do wyboru cztery tematy:
- trendy funkcjonowania i role osób odpowiedzialnych za komunikację w organizacjach,
- zarządzanie relacjami i komunikacją,
- rozwój PR-u i kształcenia w dziedzinie komunikacji,
- PR, komunikacja i teoria firmy.
Dodatkowo profesjonaliści i naukowcy mogą przedstawić referaty w poniższych sesjach specjalnych: najlepsze praktyki, najbardziej innowacyjne badania nt. PR-u w Europie, prezentacje badań nt. PR-u przeprowadzonych przez doktorantów. Termin zgłaszania referatów upływa 1 grudnia 2007 r., a referatów na sesje specjalne 1 czerwca 2008. Dodatkowe informacje można uzyskać wysyłając maila na adres euprera2008@iulm.it. (ke)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin