.

 

Remarkable Ones wygrało przetarg na obsługę PARP

dodano: 
13.05.2021
komentarzy: 
0

W maju 2021 roku Remarkable Ones rozpoczęło współpracę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości – realizującją programy rozwoju gospodarki, m.in. wspierające działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw czy rozwój regionalny.

Do zadań Remarkable Ones należy doradztwo merytoryczne oraz kryzysowe. Agencja wspiera także Departament Komunikacji i Mediów PARP m.in. w przygotowywaniu artykułów i materiałów prasowych, kontaktach z mediami oraz obsłudze wydarzeń medialnych. Dodatkowo zajmuje się zakupem powierzchni i czasu antenowego w polskich oraz zagranicznych mediach oraz pośredniczy we współpracy z liderami opinii, w tym influencerami. Celem tych działań jest promocja programów i konkursów unijnych, za których realizację odpowiada PARP.

Zadaniami na rzecz klienta zajmują się Magdalena Mikulska, Partner Remarkable Ones, oraz Kamila Potapiuk, Communication & CSR Consultant. Usługi zakupu mediów po stronie agencji koordynuje Tomasz Chełmecki, Partner i Piotr Kaczmarski, Multiscreen Director w firmie Youwillsee, współpracującej z Remarkable Ones.

Agencja została wybrana w wyniku przetargu (unijne zamówienie publiczne), a umowę podpisano na dwa lata. Wartość współpracy to ponad 2,7 mln zł brutto. Wynagrodzenie Remarkable Ones wyniesie 680 tys. zł. Strony nie podają więcej informacji. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin