Ringier Axel Springer zmienia dyrektorów marek: Przegląd Sportowy, Auto Świat i Top Gear

dodano: 
04.03.2014
komentarzy: 
0

Marlena Jezierska objęła w wydawnictwie Ringier Axel Springer stanowisko dyrektora zarządzającego marką Przegląd Sportowy. Segmentem motoryzacyjnym będzie zarządzał Adam Wilk, zaś marką Forbes Marcin Biegluk.

Jezierska karierę rozpoczęła 16 lat temu w departamencie marketingu i sprzedaży Polskiej Telefonii Cyfrowej  (obecnie T-Mobile Polska). Od 2007 roku była związana z firmą Agorą, gdzie najpierw przez dwa lata pracowała w pionie internetu, potem od 2009 zajmowała stanowiska związane z marketingiem sportowym. Najpierw jako dyrektor projektu Euro 2012 była odpowiedzialna za budowanie relacji z organizatorami i partnerami mistrzostw EURO 2012, koordynację i wsparcie działań sponsoringowych i sprzedażowych mediów Agory. Potem w latach 2012-2013, jako dyrektor ds. sportu amatorskiego i CSR, odpowiadała za multimedialny zespół redakcyjny, rozwój treści, sportowe akcje społeczne oraz wsparcie działań sprzedażowych.

Dyrektorem zarządzającym marek Auto Świat i Top Gear został Adam Wilk, który dotychczas kierował działem Custom Publishing. Adam Wilk jest związany z RASP od 2008 roku, gdzie od podstaw zbudował dział świadczący usługi wydawnicze dla firm. Wcześniej pracował m.in. dla G+J, Agory oraz Bauera. Na stanowisku dyrektora zarządzającego markami motoryzacyjnymi Wilk zastąpił Pawła Tomaszka, obejmującego funkcję dyrektora zarządzającego Akademią Auto Świata.

Dyrektorem zarządzającym marką Forbes pozostaje Marcin Biegluk, który zachowuje równocześnie stanowisko dyrektora zarządzającego marką Fakt. Z RASP  współpracuje od 12 lat. Wcześniej pracował jako dziennikarz, między innymi przez trzy lata dla Businessman Magazine. W RASP Biegluk pełnił funkcje dyrektora wydawniczego segmentu młodzieżowego, a następnie kobiecego. Od 2007 roku odpowiada za dziennik Fakt i kolekcje Faktu, a od 2011 również za Przegląd Sportowy, którym od marca opiekuje się Jezierska.

Bez zmian pozostaje marka Newsweek, którą od listopada ub.r. zarządza Dariusz Zieliński oraz segment komputerowy, za który odpowiada Paweł Paczuski. (ks)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin