Romney lepszy niż Monty Python

dodano: 
31.07.2012
komentarzy: 
0

„W jaki sposób Mitt Romney - który w swojej kampanii wielokrotnie zarzucał obecnemu prezydentowi, że zniszczył międzynarodową reputację Ameryki - zachowuje się podczas swojej pierwszej politycznej podróży za granicę? Monty Python nie napisałby bardziej niedorzecznego debiutu” – pisze Eliot Spitzer, były gubernator Nowego Jorku, cytowany przez serwis Tokfm.pl.

Amerykańska prasa ostro krytykuje Romneya za liczne gafy, m.in. za kwestionowanie przygotowania igrzysk przez Brytyjczyków. „Mitt zdobył już złoto w strzelaniu gaf” – stwierdza Spitzer i podsumowuje – „A więc wracaj do domu, Mitt. Już wystarczająco ośmieszyłeś Amerykę”. Niepochlebnych słów nie szczędzą także konserwatywne media oraz prawicowi komentatorzy, wypominając rywalowi Obamy, że to, co powiedział w Londynie „przechodzi ludzkie wyobrażenie” – podsumowuje Charles Krauthammer, laureat nagrody Pulitzera. Zachowanie kandydata ocenił także Carl Lewis, sprinter i skoczek w dal, dziewięciokrotny mistrz olimpijski: „Niektórzy Amerykanie nie powinni wyjeżdżać z kraju”.

Romney został zaatakowany za wypowiedź w londyńskiej telewizji. Podważał przygotowanie Brytyjczyków do olimpiady: „Podobno firmy ochroniarskie nie mają wystarczającej liczby pracowników, a strażnicy graniczni planują strajk. Ciężko powiedzieć, jak to się wszystko ułoży...”. (kg)

Źródło:

Tokfm.pl, „Mitt, wracaj, już wystarczająco nas ośmieszyłeś”. „Niewyobrażalne wpadki”. W USA gromią Romneya, mm, 30.07.2012
komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin