wtorek, 16 lipca, 2024

Roszada w Tabasco

„Opuszczam szeregi Tabasco na rzecz nowych, mam nadzieję ciekawych wyzwań” – tak odejście z agencji tłumaczy Iwona Leciejewska odpowiedzialna za kontakty z mediami.

Leciejewska pracowała w Tabasco od 2010 roku. Wcześniej była PR managerem w firmie Intertechnologie i specjalistą ds. PR w agencji Yasna Communications oraz Grupa Media Partner. Ma też doświadczenie medialne – pisała do Dziennika Zachodniego, Gazety Gliwickiej, była dziennikarzem w Radiu Katowice. Studiowała politologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz PR w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu.

Teraz za kontakty z mediami odpowiada Katarzyna Buraczyńska, obecna w firmie od 2010 roku. Specjalizuje się w mediach IT oraz lifestyle. Od maja 2011 do września br. prowadziła wspólnie z Danielem Cieślakiem działania z zakresu PR-u ofertowego i korporacyjnego dla marki SteelSeries w Polsce, w szczególności koordynując relacje z mediami i środowiskiem graczy komputerowych. Obecnie zajmuje się kontaktami prasowymi marki Microlab. Jest też członkiem zespołu obsługującego KROSS i MacTronic. (es)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj