piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościRozwód z polityką

Rozwód z polityką

W Polityce ukazał się artykuł Bianki Mikołajewskiej na temat rozwodów i ich wpływu na postrzeganie polityków. Jak stwierdza autorka „nikt tak dobrze nie działa na wizerunek polityka jak dobrana partnerka. Nikt go nie popsuje tak skutecznie, jak skrzywdzona żona”. Przyznaje ona również, że rodzina jest jednym z istotnych aspektów image’u osoby publicznej.

Marketingowcy zgodnie przyznają, że w dzisiejszych czasach zarówno romans, jak i rozwód jeszcze nie dyskredytują polityka i rzadko takich powodów musi się on rozstać z pełnioną funkcją – czytamy w artykule. Wiesław Gałązka w wypowiedzi dla gazety podkreśla, że politykowi zaszkodzić może dopiero rozwód w świetle kamer, któremu towarzyszy wzajemne obrzucanie się błotem i wyciąganie brudów. Autorka natomiast zauważa, że „prywatne sprawy życia polityków stają się publicznymi zwykle wtedy, gdy ich najbliżsi nie widzą już możliwości rozwiązania problemu, jak przez ujawnienie go światu”.

Mikołajewska porusza również kwestię sytuacji byłych żon polityków i tego, w jaki sposób prowadzą one swoje relacje z byłymi mężami. (mk)

Czytaj więcej

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj