.

Rusza kampania promująca Hiszpanię

dodano: 
21.06.2022
komentarzy: 
0

Hiszpańskie Biuro Turystyczne pod koniec maja 2022 roku poinformowało o starcie kampanii Slow Travel Spain, która ma na celu promowanie zrównoważonych form podróżowania po Hiszpanii, tworzenia więzi z miejscową ludnością i kulturą oraz zmniejszania szkodliwego wpływu na środowisko. W akcji zaprezentowane zostaną działania, które wpisują się w ideę slow travel. 

W nadchodzących miesiącach w kanałach społecznościowych Hiszpanii będą pokazywane różne formy podróżowania po regionach kraju, zachęcając jego miłośników  do odkrywania mniej uczęszczanych szlaków.

Jak przekazują organizatorzy akcji, podjęcie decyzji o powolnym podróżowaniu po Hiszpanii może oznaczać wybór podróży dobrze skomunikowaną siecią pociągów, co stanowi zrównoważoną i satysfakcjonującą opcję, dającą możliwość podziwiania krajobrazów i odkrywania części kraju, do których nie da się dotrzeć samolotem. Można też wziąć udział w odpowiedzialnych zajęciach: od jazdy na rowerze przez góry Sierra Nevada i zwiedzania Pirenejów w promieniach letniego słońca po wędrówki przez jeden z 16 parków narodowych i nurkowanie w rezerwatach biosfery wzdłuż wybrzeża – czytamy w komunikacie prasowym.

Hiszpańskie Biuro Turystyki będzie śledzić hasztag #SlowTravelSpain na swoich profilach na Facebooku  i Twitterze, aby być na bieżąco z wpisami na temat doświadczeń osób związanych ze slow travel i móc przyznać nagrody najbardziej imponującym zgłoszeniom.

Hiszpańska organizacja poszukuje również marek oraz blogerów i influencerów, którzy niedawno odwiedzili Hiszpanię lub planują podróż do tego kraju i chcieliby zaangażować się w kampanię. (zd)

Źródło:

socialnewsroom.spain.info, Slowtrawel Spain Campaign, 21.06.2022
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin