.

 

Rusza kolejna odsłona kampanii społecznej „Mafia dla Psa”

dodano: 
27.03.2024
komentarzy: 
0

W marcu 2024 roku ruszyła kolejna odsłona kampanii społecznej „Mafia dla Psa”, której organizatorami są rodzeństwo Maria i Kazimierz Zbąscy oraz portal Ratujemy Zwierzaki.

Akcji towarzyszy zbiórka, której celem jest pomoc zwierzętom przebywającym pod opieką Schroniska w Dalabuszkach i Fundacji Kundelek. Więcej informacji znajduje się na stronie

Kampania jest promowana spotem z udziałem znanych polskich aktorów. Bandyci, w których role wcielili się Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Piotr Karolak oraz Giorgos Stylianou-Matsis, grają wyrzuty sumienia. Nawiedzają i dręczą głównego bohatera Alberta, czyli Michała Sikorskiego, który pozbył się swojego adoptowanego psa. Twórcy filmu w prześmiewczy sposób przypominają, jak ważna jest odpowiedzialna adopcja zwierząt, a spojrzenia aktorek – Daria Polunina oraz Lili Walczuk – mają wywołać wyrzuty sumienia za brak wsparcia zbiórki. W spocie pojawiają się także Wiesława i Krystyna, psy Zofii Zborowskiej oraz Andrzeja Wrony.

Źródło: youtube.com/kazimierz_zbaski

„Współpraca z »Mafią dla Psa« to dla nas ogromna przyjemność i satysfakcja. To już kolejna wspólna akcja, która pokazuje, że łącząc siły, możemy zdziałać cuda na rzecz zwierząt! Dotychczas podczas poprzednich edycji zebraliśmy łącznie ponad 210 tys. złotych, a co równie ważne, dzięki kampanii »Mafia dla Psa« udało się nagłośnić wiele problemów, z którymi borykają się zwierzęta w schroniskach. Dzięki temu ludzie otworzyli serca i portfele, a zwierzęta zyskały szansę na lepsze życie” – mówi Zuzanna Klotzka z portalu Ratujemy Zwierzaki.

Produkcją spotu zajęli się Kazimierz i Maria Zbąscy we współpracy z domem produkcyjnym Flota Filmowa. (ao)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin