Ruszyły zgłoszenia do IX edycji konkursu Kampania Społeczna Roku

dodano: 
04.04.2017
komentarzy: 
0

Konkurs Kampania Społeczna Roku nagradza projekty, które zmieniły postawy ludzi, wyróżniły się kreacją albo skutecznością przekazu.

Zgłoszenia do konkursu rozpoczęły się 1 kwietnia 2017 roku. Projekty można zgłaszać do 30 kwietnia przez stronę www.kampaniespoleczne.pl (zakładka Konkurs Kampania Społeczna Roku).

„Jak co roku, głównym celem konkursu jest ocena jakości kampanii pod względem warsztatowym. Jurorzy koncentrują się na kreacji i nowatorstwie podejścia do tematu, który kampania porusza. Nie chcemy by zmagania konkursowe stały się próbą oceny tematyki, na którą zwracają jej twórcy” – mówi Paweł Prochenko, przewodniczący Jury, prezes Fundacji Komunikacji Społecznej.

Udział w konkursie mogą wziąć organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, instytucje publiczne, firmy, agencje reklamowe i PR, a także osoby prywatne – czyli wszyscy, którzy w roku 2016 zrealizowali kampanię społeczną.

Jury nagrodzi najlepsze kampanie zrealizowane w 2016 roku w dziewięciu kategoriach głównych oraz trzech tematycznych. Internauci za pośrednictwem portalu kampaniespoleczne.pl będą mogli głosować na jedną z kategorii – Akcje zaangażowane społecznie.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 21 czerwca 2017 roku podczas gali w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Konkurs jest organizowany przez Fundację Komunikacji Społecznej, portal kampaniespoleczne.pl oraz wydawcę portalu, Fabrykę Komunikacji Społecznej.

PRoto.pl jest patronem medialnym konkursu.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin