Rzecznik PiS i wicemarszałek sejmu w jednym

dodano: 
12.01.2018
komentarzy: 
0

Beata Mazurek, która od 2015 roku pełni funkcję rzecznika prasowego klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, została wybrana dodatkowo wicemarszałkiem Sejmu. Mazurek poinformowała jednak, że mimo tego nadal będzie pracować jako przedstawiciel partii rządzącej i jej klubu.

Beata Mazurek pracowała dotąd w systemie urzędów pracy, ośrodku pomocy społecznej, biurze ochrony pracy. Jest absolwentką socjologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła także zarządzanie w administracji i samorządzie terytorialnym w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz europejską administrację rządową i samorządową w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku.

Portal niezalezna.pl, powołując się na źródła serwisu 300polityka.pl, podał jednak, że w przyszłości nowym rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości może zostać, ponownie, Elżbieta Witek. „Zbliżeni do PiS-u” rozmówcy źródła mieliby podkreślać, że to jedynie spekulacje, choć przyznawali, że oddanie tego stanowiska Witek zostałoby ocenione pozytywnie. Tekst źródłowy, na który powoływała się niezalezna.pl, nie jest już dostępny na portalu 300polityka.pl, choć wyświetla się w wynikach wyszukiwarki Google. (mp)

Źródło:

pis.org.pl / niezalezna.pl, Kto nowym rzecznikiem PiS?, 11.01.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin