SCOPE PR poszerza zakres usług o obsługę prawną

dodano: 
05.04.2022
komentarzy: 
0

SCOPE Public Relations – agencja specjalizująca się w obsłudze PR klientów sektora obronnego i bezpieczeństwa – od marca 2022 roku oferuje także strategiczne doradztwo prawne. Tym obszarem zajmuje się nowa osoba w zespole agencji, Karolina Pewniak – radca prawny, Law Strategic Advisor.

Do tej pory Scope PR zajmowało się obsługą PR, komunikacji korporacyjnej i kryzysowej oraz działaniami media relations i public affairs. Z początkiem marca 2022 roku agencja rozszerzyła zakres świadczonych usług o strategiczne doradztwo prawne i kompleksową obsługę prawną. Dzięki temu klienci mają zyskać możliwość skorzystania z obsługi prawnej, w tym reprezentowania przed osobami fizycznymi, prawnymi, organami administracji publicznej, organami egzekucyjnymi, organami ścigania oraz sądami powszechnymi i administracyjnymi. „Klienci agencji mogą liczyć w szczególności na wsparcie w zakresie ochrony dóbr osobistych, zarówno na tle prawa cywilnego, jak i karnego” – informuje Scope PR.

„Wprowadzenie do oferty usług z zakresu doradztwa prawnego, podyktowane zostało potrzebami rynku i klientów. Wsłuchujemy się w ich opinie, uważnie analizujemy sugestie. Obsługujemy zarówno duże firmy, jak i marki własne – ekspertów. Osoby indywidualne nie zawsze posiadają pewne i sprawdzone zaplecze prawne. Naszą ambicją jest, aby wspierać zarówno jednych, jak i drugich” – przekazuje Sylwia Kuligowska, CEO Scope PR.

Za strategiczne doradztwo prawne oraz obsługę prawną agencji i jej klientów odpowiada Karolina Pewniak, która ma ponad 19 lat doświadczenia zawodowego. Doświadczenie zdobywała m.in. w dziale obsługi prawnej takich firm jak Elektrim, Apena, Elektrim – Volt, Kancelaria Prawna „Królak i Wspólnicy” czy INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group. Prowadzi też własną praktykę zawodową KPS Kancelaria Prawna Pewniak i Wspólnicy. Pewniak specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz NGO’s. Jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów z zakresu upadłości i restrukturyzacji przedsiębiorstw na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ukończyła aplikację radcowską.

Karolina Pewniak

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin