niedziela, 14 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościSEC Newgate CEE z Digital Directorem

SEC Newgate CEE z Digital Directorem

SEC Newgate CEE w styczniu 2022 roku poinformowało o poszerzeniu kompetencji o digital i wzmocnieniu działu Creative. Agencja zatrudniła Digital Directora – stanowisko to objął Zbigniew Tworek.

Tworek w SEC Newgate CEE odpowiada za kampanie dla klientów obejmujące social media i social selling oraz influencer marketing. Jego zespół przygotowuje także kampanie reklamowe skierowane do internetu (np. „TAADAM TATUUM”). W SEC Newgate CEE pracuje również dla takich klientów jak Farmona, Renters.pl oraz projekty non profit dla fundacji Equaversity oraz portalu reporterów śledczych FRONTSTORY.PL. Tworek jest także strategiem marketingowym, doradza klientom agencji w zakresie strategii i planów marketingowych oraz badania efektywności komunikacji.

Zbigniew Tworek w branży mediowej pracuje od ponad 15 lat. Karierę zaczynał w Wavemaker, gdzie obsługiwał takie firmy jak Jysk, Elmex, SPI, Toshiba TV, Natur Produkt Zdrovit. Później, przez ponad dziesięć lat, pracował w Starcomie – tam zajmował się klientami m.in. z branż FMCG, fashion&beauty, elektroniki użytkowej czy e-commerce. Ma też doświadczenie w zarządzaniu projektami z zakresu pomiaru i analizy efektywności komunikacji marketingowej zdobyte na stanowisku Marketing Mix Senior Consultant w A.C Nielsen. Pracował także m.in. dla marki odzieżowej RISK Made in Warsaw, gdzie jako Digital Communications Manager zarządzał komunikacją digital. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj