Sierpniowe wydanie „Vogue India” w ogniu krytyki. Na okładce nikomu nieznana córka popularnego indyjskiego aktora

dodano: 
06.08.2018
komentarzy: 
0

Sierpniowe wydanie „Vogue India” znalazło się w ogniu krytyki. To za sprawą okładki, na której znalazła się Suhana Khan, nikomu nieznana córka popularnego indyjskiego aktora Shah Rukh Khana – pisze bbc.co.uk. Internauci zarzucają twórcom magazynu nepotyzm i twierdzą, że dziewczyna trafiła na pierwszą stronę czasopisma tylko dlatego, że ma znanego ojca – czytamy.

Jak zauważa portal, pojawienie się na okładce „Vogue’a” jest prestiżem, który zwykle spotyka znane aktorki, modelki czy piosenkarki, które czymś się zasłużyły. Suhana Khan na jednym z profili w mediach społecznościowych opisuje siebie w następujący sposób – „studentka, miłośniczka teatru i przyszła gwiazda”. Do tej pory nie miała ona nic wspólnego z showbiznesem – czytamy.

Źródło: instagram.com/shruttitandon

Suhana Khan w odpowiedzi na negatywne komentarze na swój temat powiedziała tylko, że spodziewała się krytycznych opinii. „To denerwujące, ale powtarzam sobie, że ludzie mają o wiele większe problemy” – źródło przytacza wypowiedź dziewczyny.

Okładka sierpniowej edycji „Vogue India” została oficjalnie zaprezentowana podczas nagród Vogue Beauty Awards – czytamy. Wtedy też Shak Rukh Khan przyznał, że jest wdzięczny za to, że twórcy magazynu wybrali jego córkę, by wystąpiła na okładce, bo jego zdaniem nakłada to na nią „pewną odpowiedzialność”, by spróbować coś osiągnąć w życiu i nie być znaną tylko ze względu na sławnego ojca.

Źródło: twitter.com/iamsrk

Jak pisze portal, oprócz negatywnych komentarzy pojawiły się też takie, które bronią kobiety. Jeden z internautów napisał, że nie ma nic złego w tym, by znany rodzic pomógł swojemu dziecku w karierze – czytamy.

Źródło: twitter.com/himeshmankad

Swoje trzy grosze dodał też fotograf wykonujący zdjęcia Suhanie Khan, Errikos Andreou, który przyznał, że dziewczyna podczas sesji okładkowej była „bardzo naturalna i profesjonalna”. W poście na swoim profilu na Instagramie napisał też, że ma ona prawdziwy talent i czeka ją „świetlana przyszłość” – pisze źródło.

Źródło: instagram.com/errikosandreouphoto

(jg)

Zdjęcie główne: instagram.com/vogueindia

Źródło:

bbc.co.uk, Why are people angry at Vogue India's cover?, 02.08.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin