Sir Martin Sorrell w Polsce - konferencja Nowy marketing w kreowaniu wartości firmy

dodano: 
28.03.2013
komentarzy: 
0

Sir Martin Sorrell, szef holdingu komunikacyjnego - grupy WPP, w której skład wchodzą m.in. agencje Grey, Millward Brown oraz POSSIBLE, już 9 kwietnia wystąpi w Warszawie na konferencji „Nowy marketing w kreowaniu wartości firmy”. To pierwsza wizyta właściciela WPP w Polsce.

Konferencja Harvard Business Review Polska ma pokazać, jakie trendy będą dominować w komunikacji w najbliższym czasie, jak je wykorzystywać, jak dzięki tej wiedzy zwiększyć konkurencyjność oraz wyniki finansowe firmy. Ponadto, podczas konferencji podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytanie, jak tworzyć strategie marketingowe, aby rzeczywiście kreowały produkty i marki oraz generowały realny wzrost biznesu. Na rynku komunikacji następują duże zmiany – kompetencje agencji reklamowych się zmieniają, rośnie ich rola jako konsultantów, co z kolei sprawia, że firmy, ich menadżerowie i prezesi, powinni znaleźć nowe sposoby na efektywne wykorzystanie poniesionych na to wydatków.

Świeże spojrzenie na marketing, które proponuje Sir Martin Sorrell powinno szczególnie zainteresować kadrę zarządzającą. Sorrell mówi wprost, że nie tylko kreacja stanowi o sile marketingu, ale przede wszystkim zwrot z inwestycji, do którego komunikacja marketingowa prowadzi – mówi dr Witold Jankowski, redaktor naczelny HBRP i prezes ICAN Institute, który także będzie obecny na konferencji.

Konferencja w dużej mierze będzie poświęcona nowym wyzwaniom związanym z dynamicznym rozwojem technologii i mediów nietradycyjnych. Gdy gaming czy augmented reality w komunikacji jednych firm odgrywają już dużą rolę, dla innych cały czas pozostają nieznane. Ich skuteczne wykorzystanie zostanie przedstawione na konferencji przez międzynarodowych specjalistów. Omówione zostaną coraz powszechniej wykorzystywane storytelling i content generation, które wymagają bardziej wiedzy i kreatywności niż potężnych nakładów finansowych. Osobne miejsce będzie poświęcone cyfrowym innowacjom istotnym w sektorze publicznym, co udowodniła ostatnia edycja słynnych targów informatyczno-technologicznych CeBIT w Hanowerze. W końcu zachodząca właśnie wielka zmiana na rynku komunikacji powoduje wzrost znaczenia badań rynku dla tworzenia skutecznych kampanii, co także zostanie omówione w trakcie spotkania.

Swoje wystąpienia na konferencji poza Martinem Sorrellem zaprezentują eksperci w dziedzinie komunikacji i nowych mediów z całej Europy, dyrektorzy, prezesi oraz menadżerowie: Jon Williams (dyrektor ds. technologii cyfrowych & dyrektor kreatywny w Grey EMEA), Shane Atchison (dyrektor zarządzający POSSIBLE), Tim Wragg (prezes Millward Brown Europe), Agnieszka Węglarz (szef zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie marką Plus) i Paweł Ciacek (współzałożyciel SMG/KRC, obecnie Millward Brown).

Szczegółowa agenda jest dostępna pod adresem.

Partnerami konferencji są: Grey Group Poland, Millward Brown i Possible. PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin